Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Gumy oporowe Power Band Movo Hard - grey

Darčeky
19,38 €
Posledná najnižšia cena:
17,95 € (+8%)

Najnižšia cena tohto produktu za posledných 30 dní pred aktuálnym znížením.

Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Power Band Movo Hard - grey

19,38 € Power Band Movo Hard - grey
    ST65797
Objavte silu náramku MOVO Power Band Hard v sivej farbe MOVO Power Band Hard je dokonalým...viac

Objavte silu náramku MOVO Power Band Hard v sivej farbe

MOVO Power Band Hard je dokonalým doplnkom pre všetky vaše tréningové potreby. Či už ide o silový tréning, flexibilitu alebo stabilizačné cvičenia, tento odporový pás je vaším dokonalým tréningovým partnerom. Jeho praktické využitie však siaha ďalej, pretože ho možno využiť aj na efektívne rozcvičenie, rehabilitačné cvičenia a aktiváciu pohybu. Vyskúšajte si jednoduchý, ale účinný spôsob posilňovania celého tela a jadra - kľúčový pre športovcov a ľudí, ktorí vedú sedavý spôsob života.

Dizajn a odolnosť

MOVO Power Band Hard s elegantným a profesionálnym sivým dizajnom je rovnako estetický ako funkčný. Tento robustný pás je vyrobený z vysokokvalitných a odolných materiálov a vydrží záťaž pri opakovaných tréningoch s vysokou intenzitou. Táto odolnosť zaručuje dlhotrvajúci výkon a umožňuje vám sústrediť sa na to, čo je dôležité - na vaše pokroky.

Zvýšený výkon

Tento odporový pás ide nad rámec tradičných tréningových metód a poskytuje väčší rozsah pohybu a flexibilitu. Ako kľúčový fitnes nástroj pri poskytovaní odporu a podpory optimalizuje každý tréning, čím vám pomáha rýchlejšie dosiahnuť vaše fitnes ciele. Je tiež ľahko prenosný, čo vám umožní cvičiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Zlepšite svoj regeneračný proces

MOVO Power Band Hard je určený nielen na aktívny tréning, ale je aj účinným nástrojom na regeneráciu po tréningu. Je ideálny na rehabilitačné cvičenia, pomáha pri regenerácii a posilňovaní zranených svalov. Táto posilňovacia páska je nevyhnutnou súčasťou regeneračného režimu každého športovca a môže mu uľahčiť cestu späť k maximálnemu výkonu.

Vyskúšajte si rozdiel v posilňovacej páske MOVO Power Band Hard

Začlenite MOVO Power Band Hard do svojho tréningového programu a vyskúšajte si jeho transformačné výhody na vlastnej koži. Uvoľnite svoju silu a posúvajte svoje fyzické limity, aby ste objavili nové výšky na svojej fitness ceste.

Vyrobený na dosiahnutie výkonu, podpory a regenerácie - MOVO Power Band Hard v sivej farbe je nevyhnutným doplnkom pre fitness nadšencov na každej úrovni.

Ceny Netto!!!