Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Medicineballs Pro's Pro Medizinball 2 kg

Darčeky
30,31 €
Posledná najnižšia cena:
28,07 € (+8%)

Najnižšia cena tohto produktu za posledných 30 dní pred aktuálnym znížením.

Kód výrobcu: I196B
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
2 ks.

Pro's Pro Medizinball 2 kg

30,31 € Pro's Pro Medizinball 2 kg
    ST28328
Buďte fit a funkčný s medicinbalom Pro's Pro Medicine Ball 2 kg Prehľad produktu...viac

Buďte fit a funkčný s medicinbalom Pro's Pro Medicine Ball 2 kg

Prehľad produktu

Predstavujeme vám medicinbal Pro's Pro Medizinball 2 kg - vášho definitívneho tréningového spoločníka. Táto funkčná tréningová lopta je dokonalým doplnkom vášho tréningového režimu. Môže sa pochváliť atraktívnym dvojfarebným dizajnom aj hmotnosťou 2 kg, čo z nej robí vynikajúci nástroj na komplexný tréning.

Rozvíjajte svoj fitness potenciál

Medizinball Pro's 2 kg slúži ako základná cvičebná pomôcka určená na zvýšenie vašej sily, vytrvalosti a koordinácie. Nie je to len lopta; je to brána k zvýšenej obratnosti, lepšej obratnosti a silnejšiemu jadru. Používajte ju dôsledne a budete svedkami obnovenej energie a celkového zlepšenia svalového tonusu.

Dizajn a estetika

Byť svalnatý neznamená strácať štýl! Medizinball Pro sa pýši sofistikovaným dvojfarebným dizajnom, ktorý dodá vášmu tréningovému vybaveniu šmrnc. Disponuje aerodynamickým tvarom, ktorý zabezpečuje pohodlné uchopenie a jednoduchú manipuláciu. Jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhotrvajúci výkon, vďaka čomu je dlhodobou investíciou do vašej cesty za fitness.

Základný nástroj na rôznorodé tréningy

Medizinball Pro's 2 kg otvára možnosti pre široké spektrum cvičení. Či už sa pripravujete na kliky, drepy, výpady alebo vysokoenergetické kardio cvičenie, táto cenená tréningová lopta vás nesklame. Je to chýbajúci článok, ak sa snažíte svoj pravidelný tréning obohatiť o rozmanitosť a výzvu.

Špecifikácie produktu

Kód výrobcu: Vhodné na cvičenie s loptou: I196B Hmotnosť: 2 kg Farba: Posilnite svoj arzenál fitness vybavenia touto loptou Pro's Pro Medizinball 2 kg. Jej zaobstaranie je prvým krokom k silnejšiemu a zdravšiemu telu. Vylepšite svoje tréningy, objavte nové postupy a staňte sa svedkami premeny ešte dnes! Urobte si z lopty Pro's Pro Medizinball 2 kg spoľahlivého spoločníka na ceste za lepšou kondíciou a lepšou pohodou. Vychutnajte si rozmanitosť tréningu a odolnosť v jednom presvedčivom balení. Nenechajte si ujsť príležitosť - obohaťte svoje zážitky v posilňovni o tento všestranný, nevyhnutný

Číslo produktu: ST28328
Kód výrobcu: I196B
Ceny Netto!!!