Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Základná omotávka Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Modrý

4,40 €
Lepivosť gripu: mokré
Hrúbka gripu (mm): 1,60
Perforácia: nie
Kód výrobcu: G221C
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
varianty:
Základná omotávka Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Čierny
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Čierny
Základná omotávka Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Biely
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Biely
viac
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Modrý

MNOŽSTEVNÁ ZĽAVA:
Množstvo Jednotková cena
Od 3 ks 3,90 €
4,40 € Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Modrý
    ST78386
Popis Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla Zažite úplne novú úroveň výkonu a kvality s...viac

Popis Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla

Zažite úplne novú úroveň výkonu a kvality s gripom Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla. Táto základná omotávka gripu je ideálna pre každého, kto hľadá výnimočné, spoľahlivé a cenovo výhodné riešenie na vylepšenie svojej tenisovej rakety alebo akéhokoľvek podobného športového vybavenia.

Vynikajúca priľnavosť

Jednou z jej výrazných vlastností je mokrá lepkavá štruktúra. Táto lepkavosť intenzívna vo vlhku zaručuje vynikajúcu priľnavosť k rakete a poskytuje pevný a stabilný úchop počas hry. Môžete sa spoľahnúť, že vám v rozhodujúcich chvíľach nevyklouzne z rúk bez ohľadu na podmienky prostredia.

Vysokokvalitný materiál

Základný grip Pro's Basic Grip B 110 1P - hellbla je vyrobený zo syntetických materiálov, ktoré sú známe svojou odolnosťou a pružnosťou. Sú navrhnuté tak, aby vydržali náročné používanie a drsnú hru, čo vás ubezpečí, že nie sú len estetickým doplnkom vašej športovej výbavy - vydržia aj skúšku časom.

Číslo produktu: ST78386
Počet omotávok: 1
Lepivosť gripu: mokré
Materiál: syntetické
Kód výrobcu: G221C
Farba: Modrý
Hrúbka gripu (mm): 1,60
Perforácia: nie
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...viac
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH