Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Expandery Body Sculpture Pilates Band

12,90 €
Kód výrobcu: BB 2350
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 4 dní
Dostupné množstvo:
4 ks.

Body Sculpture Pilates Band

12,90 € Body Sculpture Pilates Band
    ST74144
Zažite efektívny tréning s Body Sculpture Pilates Band Ak ste skúsený tenista a hľadáte...viac

Zažite efektívny tréning s Body Sculpture Pilates Band

Ak ste skúsený tenista a hľadáte inovatívne spôsoby, ako posilniť svoj tréning, dávame vám do pozornosti vysokokvalitný odporový pás: Body Sculpture Pilates Band. Tento nástroj, špeciálne navrhnutý na zintenzívnenie statických cvičení a vynikajúci na regeneračné režimy po zraneniach, je to, čo potrebujete na zintenzívnenie svojej hry.

Body Sculpture Pilates Band - nekompromisná kvalita a odolnosť

Dosiahnite svoje fitness ciele s naším produktom Body Sculpture Pilates Band, ktorý je obdivovaný pre svoju vynikajúcu kvalitu. Tento odporový pás vyrobený z prvotriednych materiálov sľubuje dlhodobé používanie bez akejkoľvek formy degradácie jeho výrazných vlastností. To znamená, že vaša posilňovacia skupina zostane aj po dlhšom používaní ako nová.

Všestrannosť pre maximálny výkon

Či už vykonávate statické cvičenia na zlepšenie sily, alebo sa zotavujete po zranení, tento opasok je prispôsobený na splnenie vašich cieľov. Jeho jedinečná konštrukcia poskytuje dodatočný odpor, ktorý vás posunie za vaše hranice a zároveň zabezpečí, že zostanete v bezpečných medziach. S týmto všestranným nástrojom sa rýchlejšie zotavíte, posilníte a zlepšíte svoj výkon na tenisovom kurte.

Pohodlie a jednoduchosť používania

Vďaka používateľsky prívetivým úchopom vám náš Body Sculpture Pilates Band zaručí pohodlné a bezproblémové cvičenie. Vďaka modrému farebnému označeniu ho ľahko nájdete medzi svojou zbierkou športového vybavenia.

Číslo produktu: ST74144
Hlavná farba: modrá
Kód výrobcu: BB 2350
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH