Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Funkčný tréning Expandery

Zatvoriť filtre
  •  
  •  
  •  
od do
  •  
  •  
  •  
  •  
Tvoj výber:
Pre daný filter sa nenašli žiadne výsledky!
Expandery SKLZ Single Quick Change Handles
Expandery SKLZ Single Quick Change Handles

Expandery
SKLZ Single Quick Change Handles

17,40 €
Expandery Pro's Pro Resistance Tube

Expandery
Pro's Pro Resistance Tube

8,40 €
10,00 €
Ušetríte 16%
Expandery Body Sculpture Pilates Band
Expandery Body Sculpture Pilates Band

Expandery
Body Sculpture Pilates Band

12,90 €

Expandery sú špeciálne tréningové zariadenia, ktoré vám umožňujú posilniť svaly rúk a rúk, čo je pri tenise veľmi dôležité. Expandéry môžu byť použité pre širokú škálu cvičení na zlepšenie sily, rýchlosti a presnosti úderov.

Ako používate expandery pri cvičení?

Jedným zo spôsobov, ako použiť expandéry na zlepšenie svojej tenisovej hry, je vykonávať izometrické cvičenia, ktoré zahŕňajú napínanie svalov bez pohybu. Môžete napríklad držať v ruke expandér a pokúsiť sa ho natiahnuť čo najďalej a potom pomaly uvoľniť napätie. Tieto cviky pomáhajú posilňovať svaly paží a pripravujú ich na náročné tenisové údery.

Dynamické cvičenia s expanderom 

Ďalším spôsobom využitia expandérov je vykonávanie dynamických pohybových cvičení, ktoré zahŕňajú vykonávanie špecifických pohybov s expandérom. Môžete napríklad natiahnuť expandér pred seba a vykonávať kolísavé pohyby, zatiaľ čo sa pokúšate trafiť loptičku virtuálnou raketou. Tieto cvičenia vám umožňujú rozvíjať rýchlosť a presnosť úderov, čo je pri tenise veľmi dôležité.

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH