Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Balančný disk Eco Wellness Balance Cushion

18,40 €
Kód výrobcu: QB-014
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 4 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Eco Wellness Balance Cushion

18,40 € Eco Wellness Balance Cushion
    ST79204
Odhaľte svoj tenisový potenciál s balančným vankúšom Eco Wellness Zlepšite svoju tenisovú hru...viac

Odhaľte svoj tenisový potenciál s balančným vankúšom Eco Wellness

Zlepšite svoju tenisovú hru a celkovú kondíciu pomocou nášho inovatívneho tréningového nástroja Eco Wellness Balance Cushion. Tento disk je špeciálne navrhnutý na posilnenie svalov, ktoré sú kľúčové pre optimálne držanie tela a rovnováhu, a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vášho tréningu.

Účelný dizajn

Tento balančný vankúš prináša dokonalé spojenie užitočnosti a všestrannosti. Môžete ho zapojiť do množstva cvičení, čím sa zlepší vaša koordinácia a presnosť pohybu. Vďaka jeho kompaktným rozmerom je prenosný, čo vám umožní trénovať kdekoľvek si želáte: na ihrisku, v posilňovni alebo v pohodlí domova.

Nad rámec fyzického tréningu

Posunutie vášho tenisového výkonu na novú úroveň nie je len o fyzickej sile - je to aj o držaní tela. Balančný vankúš Eco Wellness slúži ako sedací vankúš, ktorý podporuje udržiavanie správneho držania tela počas sedenia. Pravidelné používanie môže výrazne zlepšiť vaše držanie tela a následne aj váš výkon na kurte.

Číslo produktu: ST79204
Hlavná farba: sivá
Kód výrobcu: QB-014
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH