Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Medicineballs Pro's Pro Medizinball 2 kg

32,40 €
Kód výrobcu: I196B
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 2 dní
Dostupné množstvo:
3 ks.

Pro's Pro Medizinball 2 kg

32,40 € Pro's Pro Medizinball 2 kg
    ST28328
Posuňte svoj tréning na vyššiu úroveň s loptou Pro Medizinball 2 kg Lopta Pro's Pro...viac

Posuňte svoj tréning na vyššiu úroveň s loptou Pro Medizinball 2 kg

Lopta Pro's Pro Medizinball 2 kg je viac ako len ďalšia tréningová lopta. Je dokonalým doplnkom tréningovej výbavy každého tenistu. Je ideálna na tréning všeobecného rozvoja, vďaka svojim vlastnostiam a výhodám je nevyhnutnou súčasťou výbavy všetkých tenisových nadšencov, ktorí chcú svoju hru pozdvihnúť na vyššiu úroveň.

Vynikajúci na celkový tréning

Táto 2 kg medicinbalová loptička Pro's Pro je určená na zlepšenie sily, obratnosti a rýchlosti. Jej používaním v rutine môžete zvýšiť silu jadra, čo je dôležitý aspekt pre pokročilú silu úderov a rovnováhu na tenisovom kurte. Okrem toho pomáha aj pri zlepšovaní koordinácie ruka-oko, ktorá je nevyhnutná pre presné údery a returny ostré ako britva.

Atraktívny dvojfarebný dizajn

Váš tréningový nástroj nemusí byť nudný! Táto medicinbalová lopta má štýlový dvojfarebný dizajn, ktorý dodá vášmu náčiniu estetický vzhľad. Nejde len o výkon, ale aj o tréning so štýlom a vkusom.

Číslo produktu: ST28328
Kód výrobcu: I196B
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH