Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Odporové gumy Reebok Power Band Strong

41,90 €
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
varianty:
Odporové gumy Reebok Power Band X Strong
Reebok Power Band X Strong
viac
Dostupné množstvo:
2 ks.

Reebok Power Band Strong

41,90 € Reebok Power Band Strong
    ST74750
Zlepšite svoj tréning s náramkom Reebok Power Band Strong Ak ste seriózny hráč tenisu a chcete...viac

Zlepšite svoj tréning s náramkom Reebok Power Band Strong

Ak ste seriózny hráč tenisu a chcete zvýšiť svoju silu a vytrvalosť, hľadajte len Reebok Power Band Strong. Tento vysokokvalitný odporový pás ponúka vysokú úroveň odporu, vďaka čomu je ideálnym nástrojom na hĺbkovú svalovú kondíciu a silové tréningy.

Vhodný na intenzívne tréningy

Na rozdiel od bežných odporových pásov je Reebok Power Band Strong navrhnutý ako uzavretá slučka, ktorá sa účinne zameriava na hlboko uložené svaly. Táto konštrukcia podporuje plynulejší pohyb, čím zvyšuje presnosť každého tréningu a je ideálna pre tenistov, ktorí chcú zlepšiť svoju silu švihu a celkový výkon na kurte.

Všestranný a odolný

Tento posilňovací pás vyrobený z vysoko odolnej gumy odolnej voči opotrebovaniu je navrhnutý tak, aby vydržal aj tie najintenzívnejšie tréningy. Vieme, že ako tenisti sa venujete náročnému cvičeniu na kurte aj mimo neho a táto posilňovacia guma je skonštruovaná tak, aby to všetko vydržala. Možno ju použiť aj ako účinnú pomôcku pri cvičení s príťahmi, čo z nej robí všestranný doplnok k vašim tréningovým potrebám.

Číslo produktu: ST74750
Balenie (počet kusov): 1
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH