Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Cvičebná podložka Schildkröt Fitness Mat XL - blue

56,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

46,90 € Ušetríte 16 %
Kód výrobcu: 960163
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
3 ks.

Schildkröt Fitness Mat XL - blue

46,90 € Schildkröt Fitness Mat XL - blue
    ST79745
Fitness podložka Schildkröt XL - modrá Ponorte sa do sveta fitness s podložkou Schildkröt...viac

Fitness podložka Schildkröt XL - modrá

Ponorte sa do sveta fitness s podložkou Schildkröt Fitness Mat XL. Táto podložka s výraznou modrou farbou, ktorá dodá vašej cvičebnej rutine iskru energie, je navrhnutá pre pohodlie aj odolnosť. Táto podložka, ktorá je ideálna na jogu, pilates a všetky ostatné formy fitnes tréningu, sľubuje spoľahlivého spoločníka pri cvičení, ktorý nielen podporí vaše snaženie, ale ho aj zvýrazní.

Maximálne pohodlie, maximálny výkon

Podložka Schildkröt Fitness Mat XL je vyrobená z vysokokvalitných materiálov a poskytuje pohodlnú a stabilnú platformu pre vaše cvičenie. Jej rozmery 195/80 cm vám zabezpečia dostatok priestoru na všetky jogové strečingy a pilatesové cvičenia. Hrúbka 1,5 cm poskytuje vynikajúcu izoláciu od podlahy, čím ponúka odpružený povrch, ktorý chráni vaše kĺby a tlakové body pri rôznych cvičeniach.

Odolné a s dlhou životnosťou

Zlepšite svoje fitness zážitky s podložkou, ktorá je vyrobená tak, aby vydržala. Táto podložka Schildkröt Fitness Mat XL sa môže pochváliť výnimočnou odolnosťou, ktorá je určená na dlhodobé a opakované používanie. Špičková konštrukcia zaručuje, že podložka odolá každodennému opotrebovaniu, odolá akejkoľvek deformácii a zároveň si zachová svoj pôvodný tvar a funkciu.

Žiarivý modrý odtieň

Dodajte svojmu cvičebnému režimu farebný akcent vďaka žiarivo modrému odtieňu podložky. Táto žiarivá farba je viac než len estetická; je navrhnutá tak, aby vzbudzovala energiu, pokoj a motiváciu - všetky základné zložky úspešného cvičenia.

Informácie o balení a výrobku

Každá podložka Schildkröt Fitness Mat XL je balená samostatne pre jednoduchú manipuláciu a skladovanie. Výrobok sa dodáva s kódom výrobcu 960163. Podložka Schildkröt Fitness Mat XL v modrej farbe je viac ako len podložka; je to farba, pohodlie a odolnosť v jednej zmesi, ktorá podporuje každý úsek nôh, každú jogovú pozíciu, každý fitness cieľ. Vstúpte na podložku Schildkröt Fitness Mat XL a zintenzívnite svoj tréningový program.

Číslo produktu: ST79745
Hlavná farba: modrá
Kód výrobcu: 960163
Balenie (počet kusov): 1
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH