Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Odporové gumy SKLZ Pro Knit Mini Band Light

20,90 €
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 4 dní
Dostupné množstvo:
3 ks.

SKLZ Pro Knit Mini Band Light

20,90 € SKLZ Pro Knit Mini Band Light
    ST73496
Zlepšite svoju silu a obratnosť pomocou SKLZ Pro Knit Mini Band Light Navrhnutý pre tých,...viac

Zlepšite svoju silu a obratnosť pomocou SKLZ Pro Knit Mini Band Light

Navrhnutý pre tých, ktorí to so svojou hrou myslia vážne, SKLZ Pro Knit Mini Band Light poskytuje jednoduchý a účinný spôsob, ako zlepšiť silu a obratnosť hornej aj dolnej časti tela. Táto pokročilá tréningová pomôcka je vhodná pre tenisových nadšencov, pretože umožňuje cielený prístup k posilňovaniu svalov zameraný špeciálne na zlepšenie výkonu na kurte.

Odolný a pohodlný dizajn

Táto vysokokvalitná minipásma, vyrobená z pevného a zároveň pružného materiálu, vydrží intenzívne a časté cvičenie. Je vybavený tkaninou šetrnou k pokožke, ktorá nedráždi vašu pokožku ani počas najintenzívnejších tréningov. Jeho jedinečný dizajn zaručuje, že zostane na svojom mieste počas akejkoľvek aktivity, čím sa eliminujú zbytočné prestávky.

Čierna farba pre elegantný a profesionálny vzhľad

Vďaka dominantnej čiernej farbe kombinuje SKLZ Pro Knit Mini Band Light funkčnosť s elegantným, sebavedomým vzhľadom. Toto fitnes zariadenie nielenže skvalitní váš tréning, ale zároveň sa hodí ku každému tréningovému kompletu, vďaka čomu budete počas tréningu vyzerať rovnako dobre, ako sa cítite.

Vyskúšajte výhody kvality SKLZ

Vďaka povesti značky SKLZ ako výrobcu špičkového športového tovaru môžete veriť, že zariadenie Pro Knit Mini Band Light podá pozoruhodný výkon. Pevná konštrukcia zaručuje odolnosť, zatiaľ čo vysokoúčinný dizajn poskytuje optimálny tréning.

Číslo produktu: ST73496
Hlavná farba: čierna
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH