Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Odporový padák Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)

Cena naposledy: 30,40 €
Tento produkt momentálne nie je dostupný, ale mohli by vás zaujímať nasledovné:
33,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

Posledná cena: 30,40 € Ušetríte 8 %
Kód výrobcu: 100040
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Produkt nedostupný
Tento produkt momentálne nie je dostupný, ale mohli by vás zaujímať nasledovné:
Vybrané pre vás
30,40 € Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)
    ST74270
Rýchlostný padák Yakimasport (veľký-56 palcov) Vyskúšajte inovatívny a posilňujúci spôsob, ako...viac

Rýchlostný padák Yakimasport (veľký-56 palcov)

Vyskúšajte inovatívny a posilňujúci spôsob, ako zlepšiť svoj športový výkon s padákom Yakimasport Speed Chute. Špeciálne navrhnutý pre športovcov, ktorí to s posunom svojho výkonu na vyššiu úroveň myslia vážne.

Absolútne zvýšenie výkonu

Jedinečné odporové zariadenie, ktoré od používateľa vyžaduje, aby sa pri tréningu viac posúval. Pri behu sa padák otvára, čím vytvára odpor vzduchu, ktorý vás núti pracovať tvrdšie. Táto výzva proti odporu vetra vedie k zlepšeniu výkonu, poskytuje vám silu a odolnosť potrebnú na prekonanie vašich osobných rekordov a udržanie náskoku pred konkurenciou.

Pohodlie a komfort

Náš padák Yakimasport Speed Chute sa dodáva s nastaviteľným bedrovým pásom, ktorý umožňuje pohodlné používanie výrobku používateľom rôznych veľkostí a tvarov tela. Vďaka prispôsobivosti opasku sa ľahko nasadzuje a vyzlieka, čím sa znižujú akékoľvek zbytočné prestávky pri vašich vysoko intenzívnych tréningoch. Súčasťou súpravy je aj taška na prenášanie, ktorá uľahčuje prepravu padáka tam, kde ho potrebujete. Či už sa chystáte behať v parku, alebo máte namierené do posilňovne, padák môžete prenášať ľahko a pohodlne.

Bezkonkurenčné rozmery a špecifikácie

Tento veľký padák má rozmery značných 56 palcov, čím vytvára ideálny odpor pre každého športovca, ktorý chce posúvať svoje hranice. Rozmery ponúkajú optimálny odpor, ktorý vás núti vyvíjať väčšie úsilie a postupne zlepšovať svoju rýchlosť a vytrvalosť v priebehu času. Tento padák Speed Chute má nasledujúce špecifikácie: * Množstvo v balení: * Kód výrobcu: 1 ks: 100040 Zaradiť do svojho tréningového režimu padák Yakimasport Speed Chute a byť svedkom výrazného skoku vo svojej výkonnosti. Vaša cesta k špičkovej kondícii, rýchlosti a výkonu sa začína práve tu. Čaká na vás veľkosť a je to len kúsok od vás. Investujte do padáka Yakimasport Speed Chute ešte dnes a staňte sa športovcom, akým ste vždy chceli byť.

Číslo produktu: ST74270
Balenie (počet kusov): 1
Kód výrobcu: 100040
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH