Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Medicineballs Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG

Medicineballs Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG
20,90 €
Kód výrobcu: 100419
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 2 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG

20,90 € Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG
    ST78682
Zlepšite svoj tenisový tréning s loptou Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG Vstúpte do novej...viac

Zlepšite svoj tenisový tréning s loptou Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG

Vstúpte do novej intenzity svojho tréningového režimu s loptičkou Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG, ktorá je nevyhnutným doplnkom pre každého oddaného tenistu.

Vynikajúca konštrukcia pre maximálnu odolnosť

Táto medicinbalová lopta je odborne vyrobená z hrubej, mäkkej gumy, čo zaručuje jej vysokú odolnosť a pružnosť. Je naplnená syntetickým pieskom, čo je prvok určený na dynamické údery o rôzne povrchy. Vďaka gumovej konštrukcii je lepšia ako kožené verzie, čím sa odstránia nepríjemnosti spojené s častým pretrhávaním švov.

Inovatívny dizajn, ktorý sa neodráža

Táto lopta, ktorá je jedinečná vo svojej výrobe, sa vďaka inteligentnej kombinácii gumy a piesku neodráža od povrchov. Vďaka tejto vlastnosti zostáva intenzita a plynulosť vašich tréningov nekompromisná.

Zažite bezkonkurenčnú priľnavosť

Celý povrch lopty je posiaty špeciálne navrhnutým protišmykovým dezénom. Ten zaisťuje vynikajúci úchop a poskytuje presnosť a pohodlie aj pri tých najdynamickejších cvičeniach. Či už na kurte vykonávate cvičenia alebo posilňujete svoje podanie, táto loptička pomáha pri zdokonaľovaní vašich zručností.

Odolá akýmkoľvek poveternostným podmienkam

Vodoodolnosť lopty umožňuje jej používanie vonku za každého počasia, vďaka čomu je univerzálna a prispôsobiteľná vašim tréningovým potrebám.

Číslo produktu: ST78682
Hlavná farba: čierna
Kód výrobcu: 100419
Balenie (počet kusov): 1
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH