Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Koordinačný rebrík Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

27,40 €
Kód výrobcu: V131
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

27,40 € Pro's Pro Hurdle Agility Ladder
    ST70631
Rebrík agility Pro's Pro Hurdle Predstavujeme vám renomovaný a uznávaný Pro's Pro Hurdle...viac

Rebrík agility Pro's Pro Hurdle

Predstavujeme vám renomovaný a uznávaný Pro's Pro Hurdle Agility Ladder, dokonalý tréningový nástroj, ktorý prináša silu profesionálnych tenisových tréningov až k vám domov. Vytvorený pre tých, ktorí sa snažia zdokonaliť svoju obratnosť, rýchlosť a koordináciu, sľubuje vyšší tréningový zážitok prispôsobený na dosiahnutie vašich výkonnostných cieľov.

Ideálny pre nadšencov cvičenia

Pro's Pro Hurdle Agility Ladder je navrhnutý s ohľadom na moderných tréningových nadšencov; či už ide o profesionálne zápasy alebo víkendové hobby, pomáha pri zlepšovaní pohyblivosti, rovnováhy a rýchlosti. Je to cenná súčasť tréningovej rutiny športovcov, ktorá im pomáha zlepšiť ich hru a súťažiť na vysokej úrovni.

Dodáva sa s pohodlným puzdrom na prenášanie

Pro's Pro Hurdle Agility Ladder sa dodáva s ochranným prepravným puzdrom, ktoré je ideálne na bezpečné uloženie a jednoduchú prepravu rebríka. Kompaktná a ľahká konštrukcia zaručuje, že si svoj tréning môžete vziať kamkoľvek so sebou, čo maximalizuje pohodlie a podporuje dôslednosť tréningového režimu.

Číslo produktu: ST70631
Kód výrobcu: V131
Šírka (cm): 42
Dĺžka: 214
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH