Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Koordinačný rebrík Pro's Pro Octa Agility Grid 6 pcs - multicolor

27,90 €
Kód výrobcu: V216
Zavolaj a objednaj
+421 905 303 696
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4 ks.

Pro's Pro Octa Agility Grid 6 pcs - multicolor

27,90 € Pro's Pro Octa Agility Grid 6 pcs - multicolor
    ST68323
Pro's Pro Octa Agility Grid 6 ks - Viacfarebné Pro's Pro Octa Agility Grid je sofistikovaná...viac

Pro's Pro Octa Agility Grid 6 ks - Viacfarebné

Pro's Pro Octa Agility Grid je sofistikovaná tréningová súprava navrhnutá na optimalizáciu tréningu a zvýšenie agility. Mriežka pozostáva zo šiestich rôznofarebných šesťuholníkov a ponúka viacero možností usporiadania, čím pohltí podmanivú zmes vzrušenia a rozmanitosti do každého tréningu.

Kvalita konštrukcie

Základom konštrukcie je kvalita a odolnosť, pričom každý diel je vytvarovaný z vysoko odolného plastu, čo umožňuje pravidelné používanie vonku aj v interiéri. Tieto agility rošty vydržia intenzívne tréningy aj nepriaznivé poveternostné podmienky a zakaždým poskytujú špičkový výkon.

Obsah súpravy a kód výrobcu

Súčasťou súpravy sú užitočné konektory, ktoré umožňujú bezpečné pripevnenie šesťuholníkov a poskytujú bezproblémové rozhranie pre bezchybný tréning. Okrem toho sa súprava dodáva s praktickým prenosným puzdrom na jednoduchú prepravu a bezpečné uloženie mriežok, keď sa nepoužívajú.

Efektívnosť tréningu

Sieť Pro's Pro Octa Agility Grid, ktorá poskytuje vynikajúcu platformu na vykonávanie rozmanitých tréningov agility, je ideálna na rozvoj rýchlosti, reflexov a rovnováhy. Tieto cenné tréningové zisky úzko súvisia s lepším športovým výkonom, vďaka čomu je tento výrobok nevyhnutným nástrojom v repertoári športovcov aj fitnes nadšencov.

Záver

Vďaka robustnej konštrukcii, prispôsobivej konfigurácii a prvotriednym materiálom prináša Pro's Pro Octa Agility Grid 6 ks - Multicolor jedinečný prvok do športového tréningu a fitnes tréningu. Zabezpečuje neustály rast a zvládnutie kľúčových pohybových zručností a výkonnostných atribútov - je nevyhnutným doplnkom každej tréningovej zostavy.

Číslo produktu: ST68323
Kód výrobcu: V216
Ceny Netto!!!