Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Koordinačný rebrík Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 pcs - multicolor

30,40 €
Kód výrobcu: V213
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 pcs - multicolor

30,40 € Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 pcs - multicolor
    ST68321
Rozviňte svoju obratnosť s rebríkom Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 ks - viacfarebný...viac

Rozviňte svoju obratnosť s rebríkom Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 ks - viacfarebný

Viacúčelový dizajn

Či už ide o futbal, basketbal, futbal alebo akýkoľvek šport, ktorý si vyžaduje rýchle pohyby nôh, rebrík Pro's Pro Speed Ring Ladder vytvára množstvo tréningových vzorov, ktoré sú výzvou pre váš tréning agility. Jeho viacfarebný dizajn nielenže prispieva k zábave, ale podporuje aj vizuálnu koordináciu.

Odolný a nastaviteľný

Každý krúžok tohto 5,5 m dlhého rebríka agility je dostatočne robustný, aby vydržal časté používanie, a zároveň je nastaviteľný, aby sa prispôsobil širokému spektru cvičení a výšok používateľov. Priestor medzi jednotlivými krúžkami sa dá prispôsobiť tak, aby sa zvýšila alebo znížila úroveň obtiažnosti, čo poskytuje priestor na napredovanie podľa toho, ako sa zlepšuje vaša obratnosť.

Pohodlný tréning

Rebrík Pro's Pro Speed Ring Ladder, ktorý sa dodáva s robustným puzdrom na prenášanie, poskytuje pohodlie pri jednoduchom skladovaní a prenášaní. Vďaka tejto vlastnosti je ideálny pre osobných trénerov, športové tímy alebo jednotlivcov, ktorí chcú trénovať na rôznych miestach. Stručne povedané, rebrík Pro's Pro Speed Ring Ladder je všestranný tréningový nástroj pre jednotlivcov všetkých úrovní fyzickej zdatnosti. Tým, že tento viacfarebný rebrík agility ponúka nekonečné možnosti konfigurácie a praktické riešenie na prepravu, je investíciou do zlepšenia vašej rýchlosti, obratnosti a celkového športového výkonu.

Číslo produktu: ST68321
Kód výrobcu: V213
Šírka (cm): 45
Dĺžka: 550
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH