Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Kužele Prince 12" Cones 9 pack

Cena naposledy: 53,90 €
Tento produkt momentálne nie je dostupný, ale mohli by vás zaujímať nasledovné:
83,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

Posledná cena: 53,90 € Ušetríte 35 %
Kód výrobcu: 9X315000*080
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Produkt nedostupný
Tento produkt momentálne nie je dostupný, ale mohli by vás zaujímať nasledovné:
Vybrané pre vás
53,90 € Prince 12" Cones 9 pack
    ST16998
Prince 12" kužele 9 Pack - ideálna tréningová súprava pre akýkoľvek šport Popis produktu...viac

Prince 12" kužele 9 Pack - ideálna tréningová súprava pre akýkoľvek šport

Popis produktu

Sada 12" kužeľov Prince je ideálna súprava určená pre všetkých športovcov, ktorí vyžadujú rozmanitosť v tréningu. Súprava obsahuje 9 rôznofarebných kužeľov, ktoré sú nevyhnutným doplnkom bežných kondičných tréningov, tímových cvičení alebo akýchkoľvek iných športových tréningov. Výrobok sa dodáva v balení po 9 kužeľoch: 3 modré, 3 žlté a 3 zelené kužele, ktoré ponúkajú všestrannosť a prispôsobivosť vo vašom športovom prostredí.

Rozmery a špeciálne vlastnosti

Každý kužeľ v tomto balení má výšku 32 cm, čo poskytuje vynikajúcu viditeľnosť pri akýchkoľvek tréningových cvičeniach. Jedinečnou vlastnosťou týchto kužeľov sú otvory v hornej časti, ktoré pomáhajú pri ich úhľadnom skladaní, keď sa nepoužívajú. Okrem toho sú tieto kužele vybavené štyrmi špeciálnymi otvormi na základni, ktoré poskytujú mimoriadne bezpečné pripevnenie k zemi.

Vysokokvalitný a odolný materiál

Tieto kužele navrhnuté značkou Prince, ktorá je známa kvalitným športovým vybavením, zaručujú odolnosť a dlhú životnosť. Kužele sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré vydržia robustné používanie a odolávajú opotrebovaniu, takže sú vynikajúcou voľbou do interiéru aj exteriéru.

Kód výrobcu a hlavná farba

Výrobok má kód výrobcu 9X315000*080. Hlavné farby tohto balenia sú žltá, modrá a zelená, čo prispieva k živému a stimulujúcemu tréningovému prostrediu. Či už ste tréner, ktorý hľadá dokonalú tréningovú pomôcku, športovec, ktorý sa snaží optimalizovať svoje cvičenia agility, alebo fitnes nadšenec, ktorého cieľom je spestriť svoju rutinu, tieto tréningové kužele Prince sa dokonale hodia. Balenie kužeľov sľubuje, že sa stane vynikajúcim základom vašej tréningovej výbavy a dokonale spojí funkčnosť so štýlom.

Záver

Zaradite 12" kužele Prince 9 pack do svojho tréningového režimu, aby ste zlepšili obratnosť, rýchlosť a stratégiu. Tieto kužele majú zložitú konštrukciu, ktorá prispieva k systematickému tréningu.

Číslo produktu: ST16998
Kód výrobcu: 9X315000*080
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH