Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Základná omotávka Pacific Pro Leather Grip brown 1P

18,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

15,90 € Ušetríte 12 %
Lepivosť gripu: suché
Hrúbka gripu (mm): 1,50
Perforácia: nie
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 4 dní
Dostupné množstvo:
1 ks.

Pacific Pro Leather Grip brown 1P

MNOŽSTEVNÁ ZĽAVA:
Množstvo Jednotková cena
Od 3 ks 14,90 €
15,90 € Pacific Pro Leather Grip brown 1P
    ST16031
Zoznámte sa s koženou rukoväťou Pacific Pro (1 kus) - hnedá Cíťte ducha hry pri každom dotyku...viac

Zoznámte sa s koženou rukoväťou Pacific Pro (1 kus) - hnedá

Cíťte ducha hry pri každom dotyku s koženým gripom Pacific Pro. Tento produkt, krásne zabalený v sýtej hnedej farbe, ponúka maximálnu odolnosť, kontrolu a pocit sucha, aby vám ponúkol čo najkomplexnejší zážitok z hry. Ak hľadáte mimoriadne odolný nástroj ideálny pre všetkých milovníkov tenisu, príležitostných hráčov alebo profesionálov, vyberte si prémiový tenisový grip z prírodného materiálu - kože.

Výnimočná odolnosť

Grip Pacific Pro Leather Grip je vyrobený z tradičnej a prírodnej kože, ktorá zaručuje dlhšiu životnosť a bezkonkurenčnú pevnosť. Tento špičkový kožený grip vydrží aj tie najnáročnejšie zápasy a zabezpečí, že každý švih raketou bude presný a silný.

Optimálna kontrola a pocit sucha

Hľadáte optimálnu kontrolu a vynikajúci pocit sucha? Potom je pre vás tento grip ideálny. Kožený grip Pacific Pro zaručuje senzačný pocit pri každom údere, poskytuje vynikajúcu kontrolu a zdravý pocit sucha aj za mokrých a náročných podmienok.

Číslo produktu: ST16031
Počet omotávok: 1
Lepivosť gripu: suché
Materiál: koža
Hlavná farba: hnedá
Hrúbka gripu (mm): 1,50
Perforácia: nie
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...viac
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH