Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Základná omotávka Pro's Pro B 2 1P

5,90 €
Hrúbka gripu (mm): 1,80
Perforácia: nie
Kód výrobcu: G079
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 2 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro B 2 1P

MNOŽSTEVNÁ ZĽAVA:
Množstvo Jednotková cena
Od 3 ks 5,40 €
5,90 € Pro's Pro B 2 1P
    ST16079
Pro's Pro B 2 1P - Zlepšite svoju hru Predstavujeme vám prvotriednu tenisovú pásku od...viac

Pro's Pro B 2 1P - Zlepšite svoju hru

Predstavujeme vám prvotriednu tenisovú pásku od spoločnosti Pro's Pro - B 2 1P. Tento vysokokvalitný výrobok, ktorý je dokonale vytvorený s ohľadom na potreby hráčov, prináša nielen výkon, ale aj výnimočné pohodlie, najmä pre hráčov s citlivými rukami. Ponorte sa do hry bez obáv a doprajte si výnimočný tenisový zážitok, ktorý prekoná vaše očakávania.

Materiál prémiovej kvality

Táto tenisová grip páska, vyrobená z vysokokvalitných syntetických materiálov, zaručuje dlhodobú odolnosť, vďaka čomu môžete naplno využívať jej fantastické vlastnosti počas celej životnosti. Napriek svojej výnimočnej mäkkosti a plyšovému pocitu Pro's Pro B 2 1P nerobí kompromisy v oblasti odolnosti a pevnosti, čím sa osvedčuje ako robustný a všestranný spoločník pri hre.

Elegantné detaily dizajnu

Model Pro's Pro B 2 1P sa pýši elegantnou čiernou farbou a bez námahy spája štýl s funkčnosťou. Hoci nie je vybavená perforáciou, dizajn zaručuje stabilné a bezpečné uchopenie bez pošmyknutia. Jeho hrúbka meria 1,80 mm, čo je tak akurát, aby poskytoval značné odpruženie bez toho, aby bol príliš objemný.

Číslo produktu: ST16079
Počet omotávok: 1
Materiál: syntetické
Kód výrobcu: G079
Hlavná farba: čierna
Hrúbka gripu (mm): 1,80
Perforácia: nie
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...viac
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH