Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Základná omotávka Toalson Ecotech Replacement Grip black 1P

7,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

5,90 € Ušetríte 16 %
Lepivosť gripu: suché
Hrúbka gripu (mm): 1,75
Perforácia: nie
Kód výrobcu: 27028
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Toalson Ecotech Replacement Grip black 1P

MNOŽSTEVNÁ ZĽAVA:
Množstvo Jednotková cena
Od 3 ks 5,40 €
5,90 € Toalson Ecotech Replacement Grip black 1P
    ST16144
Náhradná rukoväť Toalson Ecotech Black Zažite výnimočný komfort a vynikajúci výkon s náhradným...viac

Náhradná rukoväť Toalson Ecotech Black

Zažite výnimočný komfort a vynikajúci výkon s náhradným gripom Toalson Ecotech. Tento jednodielny čierny náhradný grip, navrhnutý pre hráčov, ktorí chcú mať svoju hru maximálne pod kontrolou, sľubuje lepší cit a maximálnu absorpciu nárazov.

Konštrukcia šetrná k životnému prostrediu

Tento náhradný grip Toalson Ecotech Replacement Grip, vyrobený ekologickou technológiou, je šetrný nielen k vašej hre, ale aj k životnému prostrediu. Je ekologicky zodpovednou voľbou pre hráčov a je vyrobený z vysokokvalitných syntetických materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a dlhú životnosť.

Vynikajúca ovládateľnosť a kontrola

Náhradný grip Toalson Ecotech Replacement Grip je premyslene vytvorený so špeciálnou textúrou, ktorá zabraňuje preklzávaniu a pomáha vám prevziať kontrolu na kurte. Zaručuje pevné uchopenie, vďaka čomu máte lepšiu kontrolu nad údermi a pohybmi. Grip tiež vynikajúco tlmí vibrácie, čím ponúka pohodlnejší a istejší zážitok z hry.

Číslo produktu: ST16144
Počet omotávok: 1
Lepivosť gripu: suché
Materiál: syntetické
Kód výrobcu: 27028
Hlavná farba: čierna
Hrúbka gripu (mm): 1,75
Perforácia: nie
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...viac
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH