Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Balančný disk Schildkröt Yoga Block - grey/pink

11,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

9,40 € Ušetríte 15 %
Kód výrobcu: 960136
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Schildkröt Yoga Block - grey/pink

9,40 € Schildkröt Yoga Block - grey/pink
    ST79758
Blok na jogu Schildkröt - sivý/ružový Zažite dokonalú kombináciu rovnováhy a flexibility s...viac

Blok na jogu Schildkröt - sivý/ružový

Zažite dokonalú kombináciu rovnováhy a flexibility s blokom na jogu Schildkröt v atraktívnom sivo-ružovom odtieni. Tento výrazný blok je výnimočným vybavením, ktoré spestrí váš tréningový režim pri tenise.

Viacnásobné použitie Fitness pomôcka

Staňte sa majstrom svojej hry zaradením sivo-ružového bloku Schildkröt Yoga Block, ktorý ponúka širokú škálu možností cvičenia. Využite ho na rozcvičku pred zápasom na natiahnutie svalov alebo ako balančnú pomôcku na silový tréning. Tento všestranný blok je vaším najlepším partnerom pri zlepšovaní flexibility, posilňovaní rovnováhy a podpore celkového výkonu na ihrisku.

Krásny sivo-ružový blok na jogu

Blok na jogu Schildkröt v sivo-ružovom vyhotovení, zabalený ako jeden kus, prichádza s elegantným dizajnom, ktorý osloví tenistov usilujúcich sa o štýl a funkčnosť. Hlavný odtieň chladnej sivej s nádychom ružovej je nenápadný, ale atraktívny, vďaka čomu tento doplnok nie je len fitnes pomôckou, ale aj atraktívnym kúskom vo vašej tréningovej zbierke.

Prísľub profesionálnej kvality

Dôverujte spoločnosti Schildkröt, ktorá podporuje dlhú životnosť vašich výkonov a pomáha zlepšovať vašu hru. Splňte si svoje tréningové potreby s blokom Schildkröt Grey/Pink Yoga Block, ktorý je dokonalým vybavením na spestrenie vášho tenisového tréningu a zároveň zabezpečí, že zostanete na vrchole svojej vytrvalosti! Dôverujte kvalite spoločnosti Schildkröt a urobte si z bloku na jogu v sivo-ružovej farbe svoju kondičnú pomôcku.

Číslo produktu: ST79758
Balenie (počet kusov): 1
Kód výrobcu: 960136
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH