Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Klobúčiky Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue

6,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

4,40 € Ušetríte 27 %
Kód výrobcu: V218B
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue

4,40 € Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue
    ST80188
Značkovací kužeľ Pro's Pro s otvormi 1P - tmavomodrý: Vylepšite tréningy pomocou profesionálneho...viac

Značkovací kužeľ Pro's Pro s otvormi 1P - tmavomodrý: Vylepšite tréningy pomocou profesionálneho vybavenia!

Či už ste profesionálny tréner, alebo len chcete zvýšiť efektivitu svojich osobných tréningov, značkovací kužeľ Pro's Pro s otvormi v tmavomodrej farbe je univerzálny nástroj, ktorý môžete pridať do svojho tréningového režimu. Vďaka svojej výraznej tmavomodrej farbe a výške 38 cm určite dodá vašej rutine profesionálny tón.

Robustná konštrukcia a odolné materiály

Kód výrobcu - V218B

Značkovací kužeľ Pro's Pro bol navrhnutý z prvotriedneho a odolného materiálu, čo zaručuje, že vydrží námahu pri intenzívnych tréningoch. Tento kužeľ je ľahký a zároveň robustný, takže vydrží dlhodobé používanie, čo vám umožní sústrediť sa na tréning bez obáv o výkon vášho zariadenia.

Funkcie a použiteľnosť

Tento kužeľ, ktorý stojí vo výške 38 cm, ponúka vynikajúcu viditeľnosť a je ideálny na celý rad rôznych cvičení. Jeho konštrukcia obsahuje otvory, ktoré umožňujú použitie s tyčami na vytvorenie prekážok, čo dodá vašej tréningovej rutine rozmanitosť a výzvu.

Tmavomodrá farba

Jeho pútavá tmavomodrá farba nielenže dodá vášmu tréningu šmrnc, ale zároveň zvyšuje viditeľnosť, čím zabezpečuje bezpečnosť počas cvičenia a rýchlu lokalizáciu v prípade zmien v zostave vášho tréningu.

Všestrannosť výrobku

Od usmerňovania bežeckých dráh, zlepšovania obratnosti alebo dokonca použitia ako bránky pri minišportoch, tento výrobok dokazuje svoju multifunkčnosť. Nezáleží na tom, či ste profesionálny tréner alebo športový nadšenec, značkovací kužeľ Pro's Pro dokáže dodať vašim tréningom, hrám a cvičeniam hĺbku a všestrannosť. Na záver možno konštatovať, že značkovací kužeľ Pro's Pro s otvormi 1P v tmavomodrej farbe je nevyhnutnou tréningovou pomôckou. Poskytuje dlhú životnosť, funkčnosť a farebný nádych a je navrhnutý tak, aby obohatil váš tréningový režim bez ohľadu na váš šport alebo disciplínu. Zlepšite svoju tréningovú hru s týmto značkovacím kužeľom profesionálnej kvality.

Číslo produktu: ST80188
Kód výrobcu: V218B
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH