Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Omotávka Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Čierny

9,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

7,40 € Ušetríte 18 %
Lepivosť gripu: suché
Perforácia: áno
Kód výrobcu: 478670-005
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
varianty:
Omotávka Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Ružový
Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Ružový
viac
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Čierny

MNOŽSTEVNÁ ZĽAVA:
Množstvo Jednotková cena
Od 3 ks 6,90 €
7,40 € Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Čierny
    ST77367
Zlepšite svoj úchop s rukoväťou Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Negro Grip Bullpadel HaC...viac

Zlepšite svoj úchop s rukoväťou Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Negro

Grip Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P prináša inovácie, ktoré zmenia hru, do vašich rúk. Tento prémiový overgrip v príťažlivej čiernej farbe (negro) spája výkon, funkčnosť a štýl v jednom vysokokvalitnom balení. Jeho starostlivo navrhnuté funkcie navyše vyzdvihnú to najlepšie z vášho vybavenia bez toho, aby sa zmenili jeho základné atribúty.

Prémiový dizajn a materiál

Rukoväť Bullpadel HaC Overgrip je vyrobená s dôrazom aj na tie najmenšie detaily. Jeho odľahčená konštrukcia ponúka minimálnu prídavnú hmotnosť, čo zaručuje, že si vaša raketa zachová svoje pôvodné vlastnosti. Môže sa tiež pochváliť starostlivo kalibrovanou hrúbkou, ktorá pridáva to správne množstvo polstrovania pre optimálnu rovnováhu medzi pohodlím a ovládaním.

Pokročilá absorpcia vlhkosti

Sila tohto gripu spočíva aj v jeho inovatívnej perforovanej konštrukcii. Tieto strategicky umiestnené perforácie vynikajúco absorbujú vlhkosť a udržujú povrch suchý aj počas najintenzívnejších zápasov. Vďaka tomu si hráči môžu užívať bezpečný úchop po dlhšiu dobu, čo podporuje maximálnu kontrolu a presnosť úderov.

Pohodlné balenie

Každé balenie Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - negro sa dodáva s tromi overgripmi, čo ponúka vynikajúcu hodnotu pre amatérskych aj profesionálnych hráčov. Či už meníte gripy v polovici hry, alebo si ich nechávate ako záložné, tento produkt ponúka bezkonkurenčné pohodlie.

Textúra Dry-Touch

Napriek svojej výnimočnej schopnosti odvádzať vlhkosť si grip Bullpadel HaC Overgrip zachováva textúru dry-touch. Táto vlastnosť ponúka nekĺzavý povrch, ktorý hráčom poskytuje konzistentný úchop.

Podrobnosti o produkte

  • Hlavná farba: čierna (Negro)
  • Perforovaná: Áno
  • Štruktúra úchopu: Suchý dotyk
  • Počet úchopov: 3
  • Typ výrobku: rukoväte na uchopenie: Overgrip:
  • Kód výrobcu: 478670-005

Číslo produktu: ST77367
Kód výrobcu: 478670-005
Farba: Čierny
Lepivosť gripu: suché
Perforácia: áno
Počet omotávok: 3
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...viac
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH