Platobné metódy

PLATOBNÉ METÓDY
Nižšie nájdete všetky možné formy platby za nákup v našom internetovom obchode.
Nezabúdajte, že náš eshop Tennis-zone sa stará o bezpečnosť pri platení. Náš obchod má certifikát SSL vo všetkých fázach procesu nákupu, takže vaše osobné údaje sú chránené. Pri platbe využívame najväčšieho platobného operátora PayU.


Tu sú spôsoby platby:
1. Elektronický prevod cez PayU.
Toto je najrýchlejší spôsob platby. Za objednávku zaplatíte bankovým prevodom priamo z vašej banky alebo kreditnou kartou VISA a MasterCard. Môžete platiť v eurách (EUR). Využiť môžete aj e-peňaženky GPay a Apple Pay O platbe sme informovaní ihneď po jej dokončení a ihneď začíname vybavovať objednávku.


2. Odložené platby PayPo a Twisto Za nákupy v našom obchode môžete platiť až 30 dní. Využite odklad splátok. V košíku vyberte platbu PayPo alebo Twisto a postupujte podľa pokynov. Popis, ako fungujú odložené platby PayPo, nájdete na tejto stránke: PayPo x Tennis-Zone. Popis toho, ako Twisto odložené platby fungujú, nájdete na: Twisto


3. Platba bankovým prevodom na účet Strefa Tenisa: Platiť môžete priamo na účet pomocou nižšie uvedených údajov. Pri tomto spôsobe platby si môžete vybrať medzi PLN a EUR.


Do údajov o prevode nezabudnite uviesť číslo objednávky, za ktorú platíte. Tento spôsob platby predlžuje dodaciu lehotu o 1-2 pracovné dni.


Naše údaje:
Strefa Tenisa Spoločnosť s ručením obmedzeným
al. Bohaterów Września 12, 02-389 Varšava
Bankový účet Credit Agricole:
pre menu PLN
21 1940 1076 3144 0664 0000 0000
pre menu EUR
PL 78 1940 1076 3156 1675 0000 0000
názov a adresa banky príjemcu:
Credit Agricole Bank Polska S.A
SWIFT/BIC: AGRIPLPR


4. Platba na dobierku kuriérovi alebo osobne v našich predajniach. V súčasnosti sú všetci kuriéri DPD a Packeta vybavení terminálmi na bezhotovostné platby (platba kartou). V našich stacionárnych predajniach je možné platiť v hotovosti aj kartou.


5. Darčeková karta
Platiť môžete aj darčekovou kartou Tennis Zone. Ak ste držiteľom takejto karty, môžete prostriedky na nej nahromadené použiť na nákupy v našich stacionárnych predajniach (kartu musíte mať pri sebe a ukázať ju predajcovi) a v internetovom obchode s uvedením čísla karty a bezpečnostného kódu počas posledného kroku nákupu.


Ak si chcete kúpiť darčekovú kartu, navštívte tu: DARČEKOVÉ KARTY

Ceny Netto!!!