Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Platobné metódy

PLATOBNÉ METÓDY
Nižšie nájdete všetky možné formy platby za nákup v našom internetovom obchode.
Nezabúdajte, že náš eshop Tennis-zone sa stará o bezpečnosť pri platení. Náš obchod má certifikát SSL vo všetkých fázach procesu nákupu, takže vaše osobné údaje sú chránené. Pri platbe využívame najväčšieho platobného operátora PayU.


Tu sú spôsoby platby:

1. Elektronický prevod cez PayU.
Toto je najrýchlejší spôsob platby. Za objednávku zaplatíte bankovým prevodom priamo z vašej banky alebo kreditnou kartou VISA a MasterCard. Môžete platiť v eurách (EUR). Využiť môžete aj e-peňaženky GPay a Apple Pay O platbe sme informovaní ihneď po jej dokončení a ihneď začíname vybavovať objednávku.

2. Platba bankovým prevodom na účet Tennis Zone.
Platiť môžete priamo na účet pomocou nižšie uvedených údajov. 

Do údajov o prevode nezabudnite uviesť číslo objednávky, za ktorú platíte. Tento spôsob platby predlžuje dodaciu lehotu o 1-2 pracovné dni.

Naše údaje:
Tennis-Zone.sk
al. Bohaterow Wrzesnia 12, 02-389 Varšava
Bankový účet Credit Agricole:
EUR
PL 78 1940 1076 3156 1675 0000 0000
názov a adresa banky príjemcu:
Credit Agricole Bank Polska S.A
SWIFT/BIC: AGRIPLPR


3. Platba na dobierku kuriérovi alebo osobne v našich predajniach. V súčasnosti sú všetci kuriéri DPD a Packeta vybavení terminálmi na bezhotovostné platby (platba kartou). V našich stacionárnych predajniach je možné platiť v hotovosti aj kartou.


4. Darčeková karta
Platiť môžete aj darčekovou kartou Tennis Zone. Ak ste držiteľom takejto karty, môžete prostriedky na nej nahromadené použiť na nákupy v našich stacionárnych predajniach (kartu musíte mať pri sebe a ukázať ju predajcovi) a v internetovom obchode s uvedením čísla karty a bezpečnostného kódu počas posledného kroku nákupu.

Ak si chcete kúpiť darčekovú kartu, navštívte tu: DARČEKOVÉ KARTY

Ceny Netto!!!