Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Platobné metódy

PLATOBNÉ METÓDY
Nižšie nájdete všetky možné formy platby za nákup v našom internetovom obchode.
Nezabúdajte, že náš eshop Tennis-zone sa stará o bezpečnosť pri platení. Náš obchod má certifikát SSL vo všetkých fázach procesu nákupu, takže vaše osobné údaje sú chránené. Pri platbe využívame najväčšieho platobného operátora PayU.


Tu sú spôsoby platby:

1. Elektronický prevod cez PayU.
Toto je najrýchlejší spôsob platby. Za objednávku zaplatíte bankovým prevodom priamo z vašej banky alebo kreditnou kartou VISA a MasterCard. Môžete platiť v eurách (EUR). Využiť môžete aj e-peňaženky GPay a Apple Pay O platbe sme informovaní ihneď po jej dokončení a ihneď začíname vybavovať objednávku.

2. Platba bankovým prevodom na účet Tennis Zone.
Platiť môžete priamo na účet pomocou nižšie uvedených údajov. 

Do údajov o prevode nezabudnite uviesť číslo objednávky, za ktorú platíte. Tento spôsob platby predlžuje dodaciu lehotu o 1-2 pracovné dni.

Naše údaje:
Tennis-Zone.sk
al. Bohaterow Wrzesnia 12, 02-389 Varšava
Bankový účet Credit Agricole:
EUR
PL 78 1940 1076 3156 1675 0000 0000
názov a adresa banky príjemcu:
Credit Agricole Bank Polska S.A
SWIFT/BIC: AGRIPLPR


3. Platba na dobierku kuriérovi. V súčasnosti sú všetci kuriéri DPD a Packeta vybavení terminálmi na bezhotovostné platby (platba kartou).


4. Darčeková karta
Platiť môžete aj darčekovou kartou Tennis Zone. Ak ste držiteľom takejto karty, môžete prostriedky na nej nahromadené použiť na nákupy v našich stacionárnych predajniach (kartu musíte mať pri sebe a ukázať ju predajcovi) a v internetovom obchode s uvedením čísla karty a bezpečnostného kódu počas posledného kroku nákupu.

Ak si chcete kúpiť darčekovú kartu, navštívte tu: DARČEKOVÉ KARTY

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH