Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Tréningové kruhy SKLZ Corewheels

65,40 €
Kód výrobcu: SK6800115
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
2 ks.

SKLZ Corewheels

65,40 € SKLZ Corewheels
    ST73428
Zmeňte svoj tréning s jadrovými kolieskami SKLZ Kolieska SKLZ Corewheels sú dokonalým doplnkom...viac

Zmeňte svoj tréning s jadrovými kolieskami SKLZ

Kolieska SKLZ Corewheels sú dokonalým doplnkom tréningovej rutiny aktívneho tenistu, ktorý s každým opakovaním zvyšuje rozmanitosť a účinnosť. Tieto kolieska SKLZ Corewheels, dodávané v balení po dvoch kusoch a s pestrofarebným dizajnom, sú prísľubom kvality a výkonu.

Bezkonkurenčné pohodlie a jednoduchosť používania

Zabudnite na nepohodlie rúk. Ergonomické penové rukoväte týchto fitness koliesok poskytujú maximálny úchop a nevídané pohodlie počas tréningu, čím zabezpečujú dlhé hodiny tréningu bez namáhania svalov rúk.

Rozšírte hranice svojich tréningov

Či už ste tenisový nadšenec alebo profesionálny športovec, kolieska SKLZ Corewheels umocnia výsledky vašich tréningov. Zapojením trupu, ramien, brušných svalov a paží tieto kolieska uľahčujú nielen budovanie sily.

Domáci tréning ešte nikdy nebol taký obohacujúci. Je čas vystupňovať svoju fitness rutinu a prekonávať svoje limity s kolieskami SKLZ Corewheels.

Číslo produktu: ST73428
Balenie (počet kusov): 2
Kód výrobcu: SK6800115
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH