Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Klzavý disk SKLZ Slidez 2p

37,40 €
Kód výrobcu: SLDS-001
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4 ks.

SKLZ Slidez 2p

37,40 € SKLZ Slidez 2p
    ST73475
Zintenzívnite svoj tenisový tréning so systémom SKLZ Slidez 2P SKLZ Slidez 2P je tréningové...viac

Zintenzívnite svoj tenisový tréning so systémom SKLZ Slidez 2P

SKLZ Slidez 2P je tréningové zariadenie špeciálne navrhnuté na posilnenie svalov nôh, ktoré výrazne zvyšuje rýchlosť a obratnosť na tenisovom kurte. Táto všestranná tréningová pomôcka posunie vaše tenisové tréningy na vyššiu úroveň. Prístroj Slidez 2P sa určite stane nepostrádateľnou súčasťou vášho každodenného tréningu bez ohľadu na úroveň vašich zručností.

Efektívne, plynulé tréningy s kĺzavým pohybom

Vďaka povrchu s nízkym trením umožňujú Slidez hladké, neobmedzené pohyby po akomkoľvek povrchu. Efektivita vašich cvičení nôh sa zvýši, čo vás posunie k dosiahnutiu nových hĺbok starostlivosti a výbušnej sily pri podaní a returne.

Protišmykový povrch pre stabilitu

Zariadenia Slidez navrhnuté s protišmykovým povrchom poskytujú spoľahlivé uchopenie, čím zabraňujú akémukoľvek neúmyselnému skĺznutiu nôh alebo rúk počas tréningu. Táto funkcia stability prispieva k bezpečnému tréningovému prostrediu a umožňuje vám sústrediť sa výlučne na svoj výkon.

Trénujte v dvoch smeroch

Tento model je vybavený integrovanými konektormi, ktoré vám umožňujú trénovať v oboch smeroch. Zlepšite svoju bočnú rýchlosť, zrýchlenie vpred a flexibilný pohyb, čím napodobníte príval energie, ktorý je nevyhnutný pri dokonalej tenisovej hre.

Elegantný a odolný

V štýlovej čiernej farbe sa teniska SKLZ Slidez 2P hodí k akémukoľvek tréningovému vybaveniu. Dodávajú sa v balení po dvoch kusoch a vydržia niekoľko náročných tréningov, čím zabezpečia dlhotrvajúci tréningový doplnok pre vaše intenzívne tenisové tréningy.

Vyzvite svoju vytrvalosť a presnosť na kurte úplne novým spôsobom s teniskami SKLZ Slidez 2P. Príďte a zažite silu cieleného tréningu!

Číslo produktu: ST73475
Balenie (počet kusov): 2
Kód výrobcu: SLDS-001
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH