Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Odporové gumy Tiguar Power Band III

27,90 €
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 4 dní
varianty:
Odporové gumy Tiguar Power Band IV
Tiguar Power Band IV
viac
Dostupné množstvo:
2 ks.

Tiguar Power Band III

27,90 € Tiguar Power Band III
    ST74853
Tiguar Power Band III - maximálny odpor a odolnosť Špecializovaný odporový pás pre pokročilých...viac

Tiguar Power Band III - maximálny odpor a odolnosť

Špecializovaný odporový pás pre pokročilých športovcov

Využite plný potenciál svojho tenisového tréningu s náramkom Tiguar Power Band III. Tieto cvičebné pásy sú špeciálne navrhnuté pre pokročilých tenistov a poskytujú vysoký odpor pri silových a silových cvičeniach. Jeho olivová farba a pevná konštrukcia z neho robia vizuálne atraktívnu voľbu, ktorá je zároveň vyrobená tak, aby vydržala. Vďaka výrazným prvkom, ako je originálny grafický systém označovania odporu, je to investícia, ktorá pre vás doslova natiahne míľu navyše.

Všestrannosť zakotvená v jeho dizajne

Vďaka množstvu možností využitia je Tiguar Power Band III ideálny na rozvoj aj rehabilitáciu. Používajte ho ako súčasť predzápasovej rozcvičky, tlačte proti jeho odporu, aby ste prebudili svoje svaly. Prípadne ukončite tréning vykonaním hlbokých strečingových a flexibilných cvičení na ochladenie. Rehabilitujete po zranení alebo chcete posilniť špecifické svaly? Power Band vám môže pomôcť aj v tomto prípade.

Inteligentná grafika zbaví váš tréning ťažkostí

Už nemusíte rozmýšľať, na akú úroveň natiahnutia sa máte zamerať. Power Band III má inovatívny grafický systém označovania odporu, ktorý vám dá vedieť, koľko úsilia musíte vynaložiť na optimálne natiahnutie počas tréningu.

Číslo produktu: ST74853
Hlavná farba: olivová
Balenie (počet kusov): 1
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH