Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Kužele Gamma Dome Cones - Fialový

27,90 €
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Gamma Dome Cones - Fialový

27,90 € Gamma Dome Cones - Fialový
    ST16994
Zlepšite svoj tréning s gama kužeľmi - 5P Zlepšite svoje zručnosti bez ohľadu na svoju úroveň...viac

Zlepšite svoj tréning s gama kužeľmi - 5P

Zlepšite svoje zručnosti bez ohľadu na svoju úroveň

Sada kužeľov Gamma Dome je tréningový doplnok vhodný pre športovcov všetkých úrovní. Či už práve začínate svoju športovú cestu alebo sa pripravujete na veľkú súťaž, tieto tréningové kužele sú navrhnuté tak, aby do vašej rutiny vniesli rozmanitosť a dynamiku.

Premena tréningu na zábavnú hru

Vďaka svojim žiarivým farbám a všestrannej použiteľnosti sú kužele Gamma Dome vynikajúcim nástrojom na zavedenie rôznych zaujímavých hier a cvičení do tréningového procesu. Buďte kreatívni a navrhujte rôzne cvičenia; možnosti sú prakticky nekonečné: cvičenia na agilitu, tréning rýchlosti, tímovú koordináciu a ďalšie.

Povinná výbava pre trénerov

Ste tréner, ktorý chce zintenzívniť svoje tréningy? Tieto kužele predstavujú ideálne riešenie pre individuálny aj skupinový tréning, pomáhajú rozvíjať obratnosť, flexibilitu a koordináciu hráčov. Táto súprava 5 tréningových kužeľov je nevyhnutným prínosom pre každého ambiciózneho trénera, ktorý premení športový tréning na zábavnejší a efektívnejší proces.

Podrobnosti o produkte

Balenie obsahuje 5 tréningových kužeľov. Každý kužeľ má výšku 9 cm a priemer 20 cm. Vďaka kompaktným rozmerom a ľahkej konštrukcii sa tieto kužele ľahko skladujú a prepravujú, čo vám zaručí, že si svoju tréningovú zostavu vytvoríte rýchlo a efektívne, nech ste kdekoľvek.

Číslo produktu: ST16994
Farba: Fialový
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH