Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Kužele Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Červený

6,90 €
Kód výrobcu: V191A
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Červený

6,90 € Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Červený
    ST63401
Pro's Pro Premium Kegel (otvory a vrecká) 1P - červený Optimalizujte svoju tréningovú rutinu s...viac

Pro's Pro Premium Kegel (otvory a vrecká) 1P - červený

Optimalizujte svoju tréningovú rutinu s výnimočne všestranným a ľahko použiteľným Pro's Pro Premium Kegel. Táto tréningová pomôcka, precízne vyrobená a navrhnutá tak, aby bola kompatibilná so širokou škálou ďalších modelov, otvára svet možností pre športových nadšencov a športovcov, ktorí túžia zlepšiť svoj tréningový režim. Kegel Pro's Pro Premium je nevyhnutnou súčasťou každého fitnes programu s množstvom možností využitia, ktoré zaručujú pestrosť a pútavosť tréningu. Upozorňujeme, že prezentované obrázky zobrazujú odporúčané spôsoby použitia a každý výrobok sa predáva samostatne.

Špičkové športové vybavenie

Kegel Pro's Pro Premium má výšku 38 cm, priemer základne 34 cm a hmotnosť 320 gramov. Kegel je navrhnutý so špeciálnymi otvormi prispôsobenými na uloženie tyčí Pro's Pro a umožňuje množstvo úprav, ktoré ešte viac rozširujú škálu možností cvičenia. Jeho výrazná červená farba zaručuje, že je ľahko identifikovateľný počas intenzívnych tréningov alebo za zvýšenej viditeľnosti. Kód výrobcu - V191A.

Bezproblémové nastavenie a rozsiahla funkčnosť

Nastavenie zariadenia Pro's Premium Kegel je jednoduché a bezproblémové, čo podporuje plynulý prechod z jedného cvičenia na druhé. Jeho všestranná konštrukcia podporuje neobmedzené variácie cvičenia a dokazuje, že je nepostrádateľným prvkom výbavy, ktorý vyhovuje komplexnej škále športových disciplín. Posuňte svoj tréning na vyššiu úroveň so zariadením Pro Premium Kegel a zažite vzrušenie z dosahovania nových osobných rekordov a dôsledného prekonávania svojich kondičných cieľov. Pre kompletný a dynamický tréning sa spoľahnite na Pro's Pro Premium Kegel.

Číslo produktu: ST63401
Kód výrobcu: V191A
Farba: Červený
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH