Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Kužele Pro's Pro Training Hurdle 12 - Žltý

11,40 €
Kód výrobcu: V070
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Training Hurdle 12 - Žltý

11,40 € Pro's Pro Training Hurdle 12 - Žltý
    ST64813
Pro's Pro Training prekážka 12 - žltá Obrys Zintenzívnite a spestrite si tréningovú rutinu s...viac

Pro's Pro Training prekážka 12 - žltá

Obrys

Zintenzívnite a spestrite si tréningovú rutinu s Pro's Pro Training Hurdle 12 - Yellow, základným tréningovým nástrojom, ktorý ponúka jedinečnú všestrannosť vo všetkých fázach vašej fitness cesty. Prekážka, vyrobená z vysokokvalitného materiálu a dokonale skonštruovaná, je navrhnutá tak, aby vydržala náročný intenzívny tréning a zároveň sa neuveriteľne ľahko zostavuje.

Vlastnosti

  • Kvalitný materiál: Táto tréningová prekážka Pro's Pro Training Hurdle, vyrobená zo zdokonaleného materiálu s hrúbkou 25 mm, zaručuje odbornosť a odolnosť. Jeho robustná konštrukcia zaručuje, že vydrží rozsiahle používanie počas vašich vysoko intenzívnych tréningov.
  • Jednoduchá inštalácia: Tréningová prekážka ponúka proces montáže bez námahy, vďaka čomu vám zostane viac času na sústredenie sa na tréning. Vďaka používateľsky prívetivému dizajnu inštalácie je ideálnym riešením pre každého, kto chce zlepšiť svoj tréning agility.
  • Optimálne rozmery: Táto tréningová prekážka Pro's Pro meria 60 cm na šírku a približne 34 cm na výšku, čo je ideálna veľkosť na širokú škálu tréningových cvičení. Jej dobre kalibrované rozmery poskytujú optimálnu rovnováhu medzi náročnosťou a dosiahnuteľnosťou pre rôzne atletické schopnosti.
  • Energická žltá farba: Jeho žiarivo žltá farba dodáva počas tréningu živý pocit a pomáha pri zviditeľňovaní, čím zabraňuje neúmyselným zraneniam počas cvičení v rýchlom tempe.

Ďalšie informácie

  • Kód výrobcu: V070

Zhrnutie:

Či už ste začínajúci športovec alebo fitness nadšenec, Pro's Pro Training Hurdle 12 - Yellow je ideálnym doplnkom vašej tréningovej výbavy. Prekonajte svoje výkonnostné ciele s týmto dynamickým fitnes nástrojom, ktorý v sebe spája dokonalú kombináciu odolnosti, funkčnosti a jednoduchosti. Ak chcete získať bezkonkurenčný tréningový zážitok, pridajte Pro's Pro Training Hurdle do svojho režimu ešte dnes!

Číslo produktu: ST64813
Kód výrobcu: V070
Farba: Žltý
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH