Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Vytyčovacie ciele & méty Gamma Disc Cone - Fialový

23,40 €
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
2 ks.

Gamma Disc Cone - Fialový

23,40 € Gamma Disc Cone - Fialový
    ST16993
Gama diskový kužeľ - sada 5 kusov Popis produktu Zdokonaľte svoje zručnosti a zvýšte svoju...viac

Gama diskový kužeľ - sada 5 kusov

Popis produktu

Zdokonaľte svoje zručnosti a zvýšte svoju výkonnosť pomocou sady Gamma Disc Cone, ktorá je precízne vyrobená na dosiahnutie maximálnych výsledkov a zlepšenie tréningovej rutiny. Balenie obsahuje päť výrazne farebných diskových kužeľov navrhnutých tak, aby ponúkali bezkonkurenčný výkon, atraktívny vzhľad a pomohli vám dosiahnuť novú úroveň športovej profesionality.

Exkluzívne vlastnosti

Diskové kužele Gamma nie sú typické tréningové kužele. Vďaka piatim rôznym farbám v balení môžete ľahko rozlišovať medzi cvičeniami a zároveň si užívať všestrannosť, ktorú tieto kužele poskytujú. Sú vyrobené z odolných plastových materiálov a sú navrhnuté tak, aby vydržali akúkoľvek búrku, či už z nepriaznivých poveternostných podmienok alebo náročných aktivít.

Zlepšite svoj tréning pomocou gama

Či už chcete zlepšiť svoju obratnosť, vyladiť koordináciu alebo sa zamerať na rýchlosť a presnosť, tieto diskové kužele sú vynikajúcim doplnkom každého tréningového režimu. Sú ideálne na individuálne cvičenia alebo tímové cvičenia, ich všestranná povaha vám umožňuje vytvárať prispôsobené cvičenia na základe vašich špecifických športových alebo kondičných potrieb.

Odolné a všestranné

Gamma Disc Cone - 5P vyniká nielen pôsobivou odolnosťou, ale aj multifunkčnosťou. Vďaka priemeru, ktorý umožňuje ľahkú viditeľnosť a rozpoznateľnosť, sú tieto kužele ideálne na široké spektrum športových aktivít vrátane futbalu, kopanej, bejzbalu a ďalších.

Zberný bod

Chcete si zaobstarať diskový kužeľ Gamma - 5P? Sú k dispozícii na vyzdvihnutie na adrese al. Bohaterów Września 12. Posuňte svoj tréning na úplne novú úroveň s týmito všestrannými, odolnými a prispôsobivými farebnými kužeľmi. Nezabudnite, že tréning je kľúčom k dokonalosti, a so sadou Gamma Disc Cone ste na správnej ceste k dokonalosti vo zvolenom športe. Kúpte si svoju sadu hneď teraz.

Záverečné vyhlásenie

Vo svete športu sa počíta každý centimeter zlepšenia. Zlepšite svoje tréningové skúsenosti so súpravou Gamma Disc Cone - 5P. Kvalita, farba a dynamická funkčnosť, to všetko tieto kužele poskytujú. Urobte teraz krok smerom k efektívnejšej a účinnejšej tréningovej ceste. Na mieru

Číslo produktu: ST16993
Farba: Fialový
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH