Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Základná omotávka Pro's Pro B 1 1P

5,90 €
Hrúbka gripu (mm): 1,80
Perforácia: áno
Kód výrobcu: G078
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro B 1 1P

MNOŽSTEVNÁ ZĽAVA:
Množstvo Jednotková cena
Od 3 ks 5,40 €
5,90 € Pro's Pro B 1 1P
    ST16078
Zlepšite svoj úchop pomocou zariadenia Pro's Pro B 1 1P Predstavujeme Pro's Pro B 1 1P,...viac

Zlepšite svoj úchop pomocou zariadenia Pro's Pro B 1 1P

Predstavujeme Pro's Pro B 1 1P, neuveriteľne pohodlný základný grip navrhnutý tak, aby maximalizoval váš výkon v každej hre. Jeho čierna estetika vnesie do vašej výbavy štipku elegancie, zatiaľ čo špičkový syntetický materiál zaručuje odolnosť a dlhú životnosť.

Pozoruhodné pohodlie

Model Pro's Pro B 1 1P je skonštruovaný s ohľadom na pohodlie používateľa. Jeho jedinečná konštrukcia je vybavená špeciálnym výstupkom, ktorý výrazne zvyšuje bezpečnosť úchopu a umožňuje presnejšie a kontrolovanejšie pohyby pri každom švihu. Výhody tohto pohodlného dizajnu pocítite bez ohľadu na to, či ste amatér alebo skúsený hráč.

Vysoko absorpčný

Už nikdy nedovoľte, aby vám spotené ruky bránili vo výkone. Grip Pro's Pro B 1 1P je vybavený špeciálnou perforáciou, ktorá zabezpečuje okamžitý odvod vlhkosti. Tento strategický dizajn zaručuje suché a pevné držanie počas intenzívnych herných seáns.

Číslo produktu: ST16078
Počet omotávok: 1
Materiál: syntetické
Kód výrobcu: G078
Hrúbka gripu (mm): 1,80
Perforácia: áno
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...viac
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH