Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Odporové gumy Power Band Movo Mini Band Optimum - Zelený

11,40 €
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4 ks.

Power Band Movo Mini Band Optimum - Zelený

11,40 € Power Band Movo Mini Band Optimum - Zelený
    ST17962
Zažite maximálnu všestrannosť s náramkom Power Band Movo Mini Band Optimum Tenis, podobne ako...viac

Zažite maximálnu všestrannosť s náramkom Power Band Movo Mini Band Optimum

Tenis, podobne ako iné športy s vysokou záťažou, si vyžaduje nielen zručnosti a stratégiu, ale aj silu, flexibilitu a zdravie. Power Band Movo Mini Band Optimum - zelený je dobre navrhnutý a všestranný nástroj, ktorý je ideálny pre tenistov, ktorí si potrebujú zabezpečiť najvyššiu úroveň fyzickej kondície a odolnosti.

Zvýšte svoju pohyblivosť, stabilitu a silu

Movo Mini Band je vynikajúce zariadenie na tréning vašej mobility a stability. Výborne sa hodí na zahrievacie aktivity, rehabilitačné tréningy a aktivačné cvičenia a je nevyhnutným pomocníkom pri posilňovaní kľúčových svalových skupín potrebných pri tenise, ako sú hýžďové svaly a svaly jadra.

Kombinácia pohodlia a odolnosti

Vyrobené zo špeciálnej tkaniny, ktorá je príjemná na pokožku a pohodlná, môžete si byť istí, že tréning s Movo Mini Band je príjemným zážitkom. Hodvábna, mäkká, ale pružná a vysoko odolná páska eliminuje ťahanie za pokožku a podráždenie spojené s bežnými elastickými tréningovými páskami.

Optimálna úroveň odporu

Movo Mini Band Optimum ponúka vyššiu úroveň natiahnutia až 65 cm z pokojového stavu 30 cm, čím poskytuje ideálny odpor na zvýšenie svalovej sily a vytrvalosti. Vďaka hypoalergénnosti a bez obsahu latexu je tento band bezpečný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.

Číslo produktu: ST17962
Farba: Zelený
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH