Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Tréningové prekážky Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Oranžový

8,40 €
Kód výrobcu: V126
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Oranžový

8,40 € Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Oranžový
    ST71338
Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - oranžová Zrýchlite svoj tréning s inovatívnym prístupom s...viac

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - oranžová

Zrýchlite svoj tréning s inovatívnym prístupom s Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12. Toto robustné tréningové zariadenie je viac ako len prekážka, je navrhnuté tak, aby pozdvihlo váš športový tréning na novú úroveň.

Priekopnícky dizajn

S využitím excentrických oranžových odtieňov poskytuje signovaná séria Pro's Pro vášmu športovému vybaveniu bez námahy odlišný pocit. Nezameniteľná oranžová farba nielenže dodáva prekážkam atraktívnu estetiku, ale zároveň zabezpečuje maximálnu viditeľnosť počas vašich tréningov na ihrisku bez ohľadu na poveternostné podmienky alebo dennú dobu.

Lepšia koordinácia

Či už ste profesionálny športovec alebo fitnes nadšenec, prekážka Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 je nevyhnutným doplnkom vašej tréningovej rutiny. Toto najmodernejšie tréningové zariadenie pomáha pri zlepšovaní vašej celkovej koordinácie a obratnosti v značne dynamických športových scenároch.

Výnimočná odolnosť

Tento vynaliezavý kus tovaru od spoločnosti Pro'Pro, vyrobený z prvotriednych materiálov, je konštruovaný tak, aby vydržal intenzívne tréningy. Jeho odolnosť je navrhnutá tak, aby zodpovedala vášmu nasadeniu a intenzite, čím vám poskytne spoľahlivého tréningového partnera sezónu po sezóne.

Neprehliadnuteľné vlastnosti

Zmeňte svoje tréningy s týmto výrobkom, ktorý má exkluzívny kód výrobcu: V126. Tento jedinečný identifikátor je viac než len kód; predstavuje kvalitu a odborné znalosti investované do každého aspektu tvorby tohto vysoko výkonného športového vybavenia. Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - Orange je viac než len výrobok; je to skutočný tréningový spoločník, ktorý môže hmatateľne zmeniť váš výkon. Prineste si tento dynamický a odvážny doplnok do svojho tréningového vybavenia a sledujte, ako sa vaša športová cesta mení.

Prečo Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - Orange?

V športovom svete plnom bežného tréningového vybavenia vyniká zariadenie Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12, ktoré prelamuje zaužívané štandardy svojím inovatívnym dizajnom a špičkovou funkčnosťou. Pre športových nadšencov, ktorí si cenia štýl aj podstatu, je táto vynikajúca tréningová prekážka nevyhnutnou investíciou.

Číslo produktu: ST71338
Kód výrobcu: V126
Farba: Oranžový
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH