Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Tréningové prekážky Pro's Pro Flat hurdle Quick 15 - Žltý

8,40 €
Kód výrobcu: V127
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 15 - Žltý

8,40 € Pro's Pro Flat hurdle Quick 15 - Žltý
    ST71337
Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 - žltá Zostaňte vpredu, maximalizujte svoju obratnosť a...viac

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 - žltá

Zostaňte vpredu, maximalizujte svoju obratnosť a zlepšite svoje koordinačné schopnosti s Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15, prepracovaným a pokročilým tréningovým doplnkom pre každého športovca, ktorý sa usiluje o dokonalosť.

Prehľad

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 je profesionálny prístroj špeciálne navrhnutý ako ideálna pomôcka na zdokonaľovanie koordinačných schopností na ihrisku. Táto ľahká, odolná a vysoko prenosná prekážka poskytuje športovcom náročnú platformu na zlepšenie tréningu obratnosti, rýchlosti a reflexov.

Inovatívny dizajn

Plochá prekážka Pro's Flat Hurdle Quick 15 sa pýši výraznou žltou farbou a vyniká nielen celkovým atraktívnym dizajnom, ale umožňuje aj ľahkú viditeľnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Táto prekážka vybavená rovným povrchom, ktorý minimalizuje riziko zakopnutia, zvyšuje štandard bezpečnosti a zároveň zabezpečuje optimálnu funkčnosť.

Vysokokvalitná konštrukcia

Plochá prekážka Quick 15, vyrobená z vysokokvalitných a robustných materiálov, zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivý výkon. Táto prekážka vydrží náročné tréningy a sľubuje dlhú životnosť a hodnotu za peniaze.

Technické špecifikácie

Každá prekážka meria v priemere 15 palcov, vďaka čomu má vhodnú veľkosť na rôzne úpolové športy, či už ide o futbal, tenis alebo basketbal. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sa táto prekážka dá ľahko prenášať a skladovať, čím spĺňa faktor pohodlia, ktorý si športovci želajú.

Kód výrobcu: V127

Plochá prekážka Pro's Pro Quick 15 sa dodáva so zárukou renomovanej značky Pro's Pro, označenej výrobným kódom V127. Ako značka, ktorá je maximálne hrdá na ponuku špičkových športových doplnkov, Pro's Pro sľubuje kvalitu, ktorá skutočne podporuje pokrok a výkonnosť hráča. Či už ste zdatný športovec, ktorý chce zintenzívniť svoje tréningy, alebo nováčik, ktorý túži zdokonaliť svoje zručnosti, Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 - Yellow je ideálnou voľbou. Pozdvihnite svoju obratnosť a koordináciu s Pro's Pro. Investujte do nej ešte dnes, aby ste zajtra mohli triumfovať na športovej ceste!

Číslo produktu: ST71337
Kód výrobcu: V127
Farba: Žltý
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH