Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Tréningové prekážky Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zelený

8,40 €
Kód výrobcu: V124
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zelený

8,40 € Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zelený
    ST71339
Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - zelená Posuňte svoj atletický tréning na vyššiu úroveň s Pro's...viac

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - zelená

Posuňte svoj atletický tréning na vyššiu úroveň s Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6. Táto dynamická tréningová pomôcka, špeciálne navrhnutá na zvýšenie rýchlosti, obratnosti a koordinácie, je nevyhnutnou súčasťou výbavy každého športovca, ktorý sa snaží zlepšiť svoj výkon na ihrisku.

O výrobku

Trenažér Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6, ktorý sa pýši žiarivou zelenou farbou, obsahuje množstvo funkcií na zvýšenie výkonu. Umožňuje športovcom vykonávať rôzne cvičenia a drilly zamerané na zlepšenie ich obratnosti a práce nôh. Je ideálny na využitie na akomkoľvek povrchu, vyhovuje začiatočníkom aj pokročilým športovcom a dláždi im cestu k optimalizácii tréningového programu.

Zvýšte svoju obratnosť a rýchlosť

Prekážka Pro's Flat Hurdle Quick 6 nie je len prekážkou, je to nástroj na rozvoj výbušnej sily, rýchlosti a lepšej práce nôh. Je navrhnutá tak, aby pomáhala športovcom rýchlo skákať, pomáha pri zintenzívňovaní tréningu a zvyšuje produktivitu tréningových jednotiek, čím napomáha dosahovať lepšie výkonnostné výstupy.

Vysokokvalitná konštrukcia pre odolnosť

Plochá prekážka Pro's Flat Hurdle Quick 6, vyrobená z vynikajúcich materiálov, zaručuje odolnosť a stabilitu. Plochá konštrukcia zabraňuje zakopnutiu prekážky, čím sa zvyšuje bezpečnosť počas vašich intenzívnych tréningov. Nehovoriac o žiarivo zelenej farbe, ktorá dodáva tréningom živosť a zároveň poskytuje maximálnu viditeľnosť počas cvičení.

Podrobnosti o výrobcovi

Ploché prekážky Pro's Pro Quick 6 vyrába renomovaná značka športového vybavenia Pro's Pro, označená kódom výrobcu V124. Spoločnosť Pro's Pro, známa svojím vysokokvalitným tovarom zameraným na výkon, týmto produktom opäť dokazuje svoju dokonalosť vo výrobe špičkového tréningového vybavenia. Zlepšite svoj tréning, zvýšte svoju výkonnosť a dosiahnite zenit svojho športového potenciálu s plochou prekážkou Pro's Pro Quick 6 - zelená. Nie je to len tréningový nástroj, ale spôsob, ako si zabezpečiť, aby ste boli vždy v najlepšej forme!

Číslo produktu: ST71339
Kód výrobcu: V124
Farba: Zelený
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH