Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Expandery Pro's Pro Resistance Tube

10,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

8,40 € Ušetríte 16 %
Kód výrobcu: I198
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 4 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Resistance Tube

8,40 € Pro's Pro Resistance Tube
    ST66172
Oživte svoj tréning s odporovou trubicou Pro's Pro Pozdvihnite svoju tenisovú hru s odporovou...viac

Oživte svoj tréning s odporovou trubicou Pro's Pro

Pozdvihnite svoju tenisovú hru s odporovou trubicou Pro's Pro Resistance Tube. Táto flexibilná odporová rúrka slúži ako všestranný a funkčný nástroj, ideálny pre hráčov, ktorí chcú zvýšiť svoju celkovú výkonnosť.

Vynikajúci dizajn pre maximálny výkon

Odporová trubica Pro's Pro Resistance Tube sa dodáva s mäkkými, pohodlnými úchytmi, ktoré zabezpečujú bezpečné uchopenie počas intenzívneho tréningu. Elasticita pásu vyhovuje širokej škále úrovní fyzickej zdatnosti, čím poskytuje všestranný tréning bez ohľadu na vaše aktuálne kondičné schopnosti.

Vytvorené pre každého tenistu

Tenis si vyžaduje obratnosť, rýchlosť a silu. Či už ste nováčik zdokonaľujúci svoje podania alebo veterán zdokonaľujúci svoje údery, táto odporová trubica je vhodným doplnkom vášho tréningového režimu. Je to unisex nástroj navrhnutý na podporu komplexného tréningu pre hráčov všetkých úrovní - od začiatočníkov až po profesionálov.

Tréning zameraný na výsledky

Odporová trubica pomáha nielen pri tréningu vytrvalosti a sily, ale zameriava sa aj na špecifické svalové skupiny, ktoré tenista využíva najviac. Zaradenie tohto nástroja do tréningu posilňuje stabilitu jadra, zvyšuje celkovú silu a zlepšuje pohyb tela - kľúčové komponenty pre víťaznú tenisovú hru.

Číslo produktu: ST66172
Kód výrobcu: I198
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH