Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Koordinačný rebrík Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - Žltý

23,40 €
Kód výrobcu: V247
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
1 ks.

Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - Žltý

23,40 € Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - Žltý
    ST75327
Rebrík Pro's Pro Agility Succeed (4 m) - neónovo žltý Vyskúšajte si cvičebné náradie, ktoré...viac

Rebrík Pro's Pro Agility Succeed (4 m) - neónovo žltý

Vyskúšajte si cvičebné náradie, ktoré spája funkčnosť a štýl s rebríkom Pro's Pro Agility Ladder Succeed v neónovej žltej farbe. Tento žiarivý rebrík agility profesionálnej kvality v sebe spája špičkový dizajn a výkon, čím zaručuje to najlepšie pre váš kondičný tréning.

Dokonalý tréningový nástroj

Rebrík Pro's Pro Agility Ladder Succeed je všestranné tréningové zariadenie, ktoré zlepšuje vašu rýchlosť, obratnosť, rovnováhu a koordináciu. Je to dokonalý doplnok, ktorý môžete pridať do svojho tréningového režimu, ideálny na športový tréning, silový tréning alebo aj jednoducho na rozcvičku.

Vysoko nastaviteľný dizajn

Rebrík agility sa môže pochváliť nastaviteľnou konštrukciou s 9 plochými priečkami, ktoré môžete upraviť na rôzne cvičenia a cviky. Vďaka možnosti nastavenia medzier medzi priečkami je to skvelý nástroj pre akúkoľvek úroveň intenzity tréningu, ktorý vyhovuje začiatočníkom aj skúseným športovcom.

Kvalita a odolnosť

Rovnako ako všetky výrobky Pro's Pro, aj Agility Ladder Succeed je skonštruovaný s maximálnym dôrazom na kvalitu. Ploché priečky si zachovávajú stabilitu a zostávajú neporušené aj pri tých najrozsiahlejších tréningových postupoch, čo zaručuje dlhodobú odolnosť pre vaše tréningové potreby.

Číslo produktu: ST75327
Kód výrobcu: V247
Farba: Žltý
Šírka (cm): 50
Dĺžka: 400
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH