Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Kužele Gamma Target Cones Small 1P

Cena naposledy: 5,90 €
Tento produkt momentálne nie je dostupný, ale mohli by vás zaujímať nasledovné:
Posledná cena: 5,90 €
Kód výrobcu: Art810-0001
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Produkt nedostupný
Tento produkt momentálne nie je dostupný, ale mohli by vás zaujímať nasledovné:
Vybrané pre vás
5,90 € Gamma Target Cones Small 1P
    ST71071
Zvýšte svoju presnosť a zameranie pomocou gama terčíkov Small 1P Objavte úplne nový rozmer...viac

Zvýšte svoju presnosť a zameranie pomocou gama terčíkov Small 1P

Objavte úplne nový rozmer športového tréningu s terčmi Gamma Target Cones Small 1P. Tento produkt, ktorý je navrhnutý tak, aby posunul váš výkon na vyššiu úroveň, vám poslúži ako dokonalý partner, či už trénujete na zápas alebo pracujete na svojich športových zručnostiach.

Špecifikácie produktu

Terčové kužele Gamma sú jedinečne spracované s kompaktnou veľkosťou 15 cm na výšku, vďaka čomu sú ľahko viditeľné a zároveň neprekážajú pri žiadnej športovej aktivite. Ich žiarivá oranžová farba prispieva k jasnej viditeľnosti aj na diaľku, čo umožňuje hráčom sústrediť sa a stanoviť presnosť pohybov každého hráča. Tieto terčové kužele vyrábané pod dôveryhodnou značkou Gamma, nesúce kód výrobcu Art810-0001, predstavujú optimálnu odolnosť, pružnosť a trvanlivosť, čo zaručuje, že vydržia náročné intenzívne tréningy a rôzne podmienky prostredia.

Všestranné a multifunkčné

Terčové kužele Gamma Small 1P dokážu uspokojiť širokú škálu vonkajších a halových športov, medzi ktoré patrí futbal, basketbal, atletika alebo dokonca extrémne športy. Sú obrovským prínosom pre každého trénera alebo športovca, pretože slúžia ako základné značky na určovanie hraníc, vytváranie tréningových cvičení alebo stanovenie cieľov v minihrách.

Kvalitný dizajn a konštrukcia

Tvar týchto kužeľov umožňuje, aby zostali na svojom mieste, čím sa minimalizuje pravdepodobnosť ich prevrátenia počas intenzívnych tréningov. Sú tiež ľahké a stohovateľné, vďaka čomu sa ľahko prenášajú a sú vhodné na skladovanie.

Zvýšte svoj výkon

S terčovými kužeľmi Gamma Small 1P nezvyšujete len svoju rýchlosť a obratnosť, ale pracujete aj na svojom strategickom myslení a priestorovom povedomí. Rozvoj týchto zručností môže výrazne zlepšiť váš výkon a poskytnúť vám značnú výhodu pred vašimi konkurentmi. Posuňte svoje hranice, zlepšite svoju presnosť a pozoruhodne zvýšte svoj športový výkon s terčmi Gamma Target Cones Small 1P. Začleňte ich do svojej tréningovej rutiny a v okamihu pocítite viditeľné výsledky.

Číslo produktu: ST71071
Kód výrobcu: Art810-0001
Hlavná farba: oranžová
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH