Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

O spoločnosti

O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Naša vášeň pre tenis je nezlomná po mnoho a mnoho rokov. Na začiatku všetkého boli naše tenisové kurty, ktoré používame dodnes. V roku 2006 sme založili tenisovú predajňu v blízkosti kurtov a neskôr sme sa rozhodli rozšíriť náš výber a založili internetový obchod, ktorý existuje od roku 2009. Vďaka našej vášni pre tenis, profesionalite a dokonalosti je Strefa Tenisa (Tenis Zone) v súčasnosti najväčším tenisovým obchodom v Poľsku. Okrem najznámejšieho tenisového internetového obchodu máme aj dva obchody vo Varšave - jeden v ul. Bohaterow Wrzesnia 12, druhá v ul. Pulawska 531.

Naša ponuka zahŕňa najväčšie značky tenisového vybavenia, vrátane Wilson, Head, Babolat, Yonex, Tecnifibre, Tretorn, Robin Soderling a mnoho ďalších, a tiež značky oblečenia ako: Nike, Adidas, Asics, New Balance, Lotto, Mizuno a oveľa viac.

Tennis-Zone má v súčasnosti 40 zamestnancov. Sú to väčšinou fanúšikovia tenisu alebo iných športov. Naši predajcovia sú tenisoví tréneri a inštruktori so správnymi znalosťami, s ktorými je možné konzultovať výber produktov. V súčasnosti na našich predajniach predáme a vypletieme viac ako 700 rakiet mesačne.

Profesionálni tenisti ako Agnieszka Radwańska a Jerzy Janowicz hrajú s raketami od nás a taktiež ich u nás servisujú. Poľský Fed Cupový tím, do ktorého patria Magda Linette, Magda Fręch, Alicja Rosolska a Iga Świątek, patrí medzi našich stálych zákazníkov. 

Spolupracujeme s Poľským tenisovým zväzom a mnohými poľskými tenisovými klubmi a asociáciami. Poľskí profesionálni tenisti aj amatéri nám dôverujú a dôverujú nášmu vybaveniu už roky. Naša predajňa ponúka atraktívny vernostný program pre individuálnych zákazníkov, tenisových trénerov a športové kluby. V rámci online objednávok ponúkame doručenie objednávok do 24 hodín, bezplatné doručenie a vrátenie zakúpených produktov s predĺženou lehotou až 30 dní.

Snažíme sa, aby nakupovanie v našich predajniach bolo potešením pre každého.

Tennis-Zone Team

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH