Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Tréningové kruhy Schildkröt Pilates Ring - green

21,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

18,40 € Ušetríte 12 %
Kód výrobcu: 960141
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 4 dní
Dostupné množstvo:
1 ks.

Schildkröt Pilates Ring - green

18,40 € Schildkröt Pilates Ring - green
    ST79723
Schildkröt Pilates Ring - vaše cvičebné zariadenie Zoznámte sa s dokonalým spoločníkom vášho...viac

Schildkröt Pilates Ring - vaše cvičebné zariadenie

Zoznámte sa s dokonalým spoločníkom vášho tenisového tréningu - Schildkröt Pilates Ring. Okrem toho, že slúži na zvýšenie intenzity vášho tréningu, je to aj fantastický spôsob, ako si spestriť tréning a precvičiť celé telo.

Vysokokvalitný dizajn

Schildkröt Pilates Ring pôsobivo vyvažuje funkčnosť a dizajn. Toto zariadenie vyrobené podľa najvyšších štandardov kvality zaručuje trvanlivosť a odolnosť bez ohľadu na to, aké náročné sú vaše tréningy. Prinúti vaše telo pracovať intenzívnejšie, čo vedie k zvýšenej intenzite a širšiemu rozsahu pohybu.

Atraktívny, ergonomický a prenosný

Tento pilatesový kruh navrhnutý v pútavej zelenej farbe dodáva vášmu športovému štýlu farebný akcent, ktorý ho doplní. Je to však viac než len pekný odtieň. Ergonomický dizajn kruhu zaručuje pohodlie a jednoduché používanie. Či už chcete zvýšiť svoju silu, flexibilitu alebo rovnováhu, tento krúžok vám pomôže!

Okrem toho, že je kruh na pilates kompaktný, je ľahký ako pierko, takže sa ľahko prenáša. Perfektne sa zmestí do tašky a umožní vám udržiavať si úroveň kondície, nech ste kdekoľvek.

Číslo produktu: ST79723
Hlavná farba: zelená
Kód výrobcu: 960141
Balenie (počet kusov): 1
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH