Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Tréningové prekážky Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Zelený

12,00 €

Odporúčaná maloobchodná cena

9,40 € Ušetríte 22 %
Kód výrobcu: V128
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 3 dní
Dostupné množstvo:
4+ ks.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Zelený

9,40 € Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Zelený
    ST85410
Zažite dokonalosť v tréningu s plochou prekážkou Pro's Pro Quick 18 - zelená Zlepšite svoju...viac

Zažite dokonalosť v tréningu s plochou prekážkou Pro's Pro Quick 18 - zelená

Zlepšite svoju tréningovú hru s prekážkou Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18 v žiarivo zelenej farbe. Toto špičkové tréningové príslušenstvo je starostlivo vytvorené na zlepšenie vašich koordinačných schopností na ihrisku. Bez ohľadu na vaše športové preferencie; či už ide o futbal, tenis, atletiku alebo akýkoľvek výkonnostný šport založený na obratnosti, táto plochá prekážka je navrhnutá tak, aby dokonale zapadla do vášho režimu.

Bezkonkurenčná kvalita a dizajn

Plochá prekážka Pro's Quick 18 sa môže pochváliť ľahkou, ale pevnou konštrukciou, ktorá zaručuje optimálnu spoľahlivosť a odolnosť. S výškou približne 45 cm a šírkou približne 50 cm sľubuje spoľahlivý výkon, ktorý vydrží aj náročné a intenzívne tréningy.

Vynikajúca estetika

Okrem funkčnosti sa prekážka Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18 prezentuje dynamickým zeleným odtieňom. Táto žiarivá farba nielenže dodáva športovému náčiniu príťažlivosť, ale zároveň zlepšuje viditeľnosť počas tréningu, takže je ideálna na použitie v akýchkoľvek svetelných podmienkach.

Pohodlie a prenosnosť

Každá prekážka Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18 je balená jednotlivo a ponúka nekomplikovanú manipuláciu a skladovanie. Vďaka ľahkej konštrukcii spolu s kompaktným dizajnom je mimoriadne prenosný a ľahko sa prenáša - vytvorte si improvizovanú dráhu kedykoľvek a kdekoľvek chcete.

Identifikácia výrobku

Prekážková dráha Pro's Flat Quick 18 je označená výrobným kódom V128, čo svedčí o jej jedinečnej konštrukcii a bezkonkurenčnej kvalite. So zariadením Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 získate viac než len tréningový doplnok; získate spoľahlivého partnera v úsilí o dosiahnutie športovej dokonalosti. Jeho vynikajúci dizajn, farba a kvalita z neho robia cenný doplnok do zbierky každého atléta, trénera alebo športového nadšenca. Začnite zdokonaľovať svoju obratnosť ešte dnes s plochou prekážkou Quick 18 od spoločnosti Pro a zažite citeľné zlepšenie svojej koordinácie a výkonu na ihrisku.

Číslo produktu: ST85410
Balenie (počet kusov): 1
Kód výrobcu: V128
Farba: Zelený
Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH