Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Základná omotávka Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black

4,40 €
Lepivosť gripu: mokré
Hrúbka gripu (mm): 1,80
Perforácia: áno
Kód výrobcu: G223A
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Odosielame do 4 dní
Dostupné množstvo:
3 ks.

Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black

MNOŽSTEVNÁ ZĽAVA:
Množstvo Jednotková cena
Od 3 ks 3,90 €
4,40 € Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black
    ST78390
Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - čierny: Zlepšite svoju hru vďaka vynikajúcemu pohodliu a...viac

Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - čierny: Zlepšite svoju hru vďaka vynikajúcemu pohodliu a ovládaniu

Ponorte sa do absolútnej hernej dokonalosti s tenisovým gripom Pro Basic Grip B 115 1P - Black, ktorý mení hru a je určený pre profesionálov, ktorí hľadajú optimálny výkon.

Bezkonkurenčná redukcia vibrácií

Omotávka Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - Black je navrhnutá s PU podkladom pre vynikajúce zníženie vibrácií. Ďalej ho vylepšuje hrúbka 1,80 mm, ktorá pridáva ďalšie tlmiace vlastnosti. Pocíťte rozdiel na svojej ruke, pretože každý ťah ponúka mäkké pohodlie, znižuje nárazy a chráni vás pred možným napätím a únavou.

Výnimočný úchop a cit

Povrch tejto omotávky na grip je drážkovaný, aby sa zvýšil váš cit pre hru a poskytol maximálnu istotu úchopu. Pozdvihnite svoj výkon vďaka istote pri každom švihu, ktorá dodáva istotu každému vášmu pohybu a úderu.

Číslo produktu: ST78390
Počet omotávok: 1
Lepivosť gripu: mokré
Materiál: syntetické
Kód výrobcu: G223A
Hlavná farba: čierna
Hrúbka gripu (mm): 1,80
Perforácia: áno
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...viac
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH