Doprava zdarma od 129 €
Doprava zdarma od 129 €
Vrátenie do  30 dní
Vrátenie do 30 dní
Viac ako 17.000 produktov
Viac ako 17.000 produktov

Základná omotávka Pro's Pro Basic Grip B 120 black 1P

Cena naposledy: 4,40 €
Tento produkt momentálne nie je dostupný, ale mohli by vás zaujímať nasledovné:
Posledná cena: 4,40 €
Hrúbka gripu (mm): 1,50
Perforácia: áno
Kód výrobcu: G224a
Nakupuj a šetri s
Vernostným Programom
Produkt nedostupný
MNOŽSTEVNÁ ZĽAVA:
Množstvo Jednotková cena
Od 3 ks 3,90 €
Tento produkt momentálne nie je dostupný, ale mohli by vás zaujímať nasledovné:
Vybrané pre vás
Základná omotávka Pro's Pro B 1 1P

Základná omotávka
Pro's Pro B 1 1P

 
5,90 €
 
Základná omotávka Pro's Pro B 2 1P

Základná omotávka
Pro's Pro B 2 1P

 
5,90 €
 
4,40 € Pro's Pro Basic Grip B 120 black 1P
    ST63408
Predstavujeme Pro's Pro Basic Grip B 120 v čiernej farbe Objavte optimálnu kombináciu...viac

Predstavujeme Pro's Pro Basic Grip B 120 v čiernej farbe

Objavte optimálnu kombináciu pohodlia, odolnosti a výkonu s gripom Pro's Pro Basic Grip B 120. Tento prémiový tenisový grip ponúka výnimočnú absorpciu nárazov v kombinácii s bezkonkurenčnou odolnosťou, ktorá zvyšuje váš výkon na kurte. Grip je odborne navrhnutý tak, aby vyhovoval profesionálnym aj amatérskym hráčom, bez problémov sa hodí do každej hry a poskytuje istotu kvalitného výrobku, ktorý odolá skúške času.

Vynikajúca perforácia pre maximálnu ventiláciu

Výraznou vlastnosťou gripu Pro's Basic Grip B 120 je jeho vynikajúca perforácia. Tá umožňuje vynikajúcu ventiláciu, ktorá pomáha udržať vaše ruky v suchu a pohodlí aj počas najintenzívnejších zápasov. S týmto gripom môžete zabezpečiť, aby ste sa sústredili výlučne na hru a nemuseli sa obávať spotených dlaní alebo nepohodlia.

Pôsobivá odolnosť a pohodlie

Grip Pro's Basic Grip B 120, vyrobený zo syntetických materiálov pre neochvejný výkon, je neuveriteľne odolný a vydrží aj tú najagresívnejšiu hru. Grip sa môže pochváliť hrúbkou 1,50 mm, čím ponúka dokonalú rovnováhu medzi pohodlím a pocitom, vďaka čomu je každý váš úder presný a efektívny.

Číslo produktu: ST63408
Počet omotávok: 1
Materiál: syntetické
Kód výrobcu: G224a
Hlavná farba: čierna
Hrúbka gripu (mm): 1,50
Perforácia: áno
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...viac
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávate v mene spoločnosti registrovanej v EÚ, preto sa ceny vašej objednávky v našom obchode zobrazujú bez DPH. Po objednaní dostanete spolu s tovarom faktúru s 0% DPH